×
Menu

Neoprenové kukly

  Filtr
Značky
Velikost

Víte, co je to „brain freeze“?

Dobrá neoprenová kapuce nebo surfařská kukla izoluje velmi důležitou část těla - hlavu. Pokud už máte zkušenost se surfováním ve velmi studeném počasí, možná jste zažili nepříjemné bolesti hlavy vyvolané zimou, větrem nebo rychlými změnami teplot. Anglicky mluvící surfaři je výstižně označují „ice cream headache“ nebo „brain freeze“. Silná a kvalitní surfová kukla je skvělá prevence těchto potíží.

Nabízíme vám pouze kvalitní neoprénové kukly od nejznámějších tvůrců oblečení pro vodní sporty. Pokud si koupíte svou další neoprénovou kuklu ve SkatePro, získáte kuklu, která vám bude sloužit po mnoho let.

Pokud máte dlouhý krk, dejte si pozor, abyste objednali kuklu také s dlouhým krkem. Je totiž velmi důležité, aby vaše surfařská kukla zakrývala krk po celé jeho délce.

Jako každý jiný neoprénový oblek či doplněk, i kukla z neoprénu musí perfektně sedět. Pokud je příliš velká, snadno se naplní vodou a přestane účinně hřát. Pokud je příliš malá, bude velmi nepříjemná a dokonce může bránit v dýchání.

Zastrčit nebo přetáhnout?

Měla by být kukla zastrčená pod neopren nebo je lepší ji přetáhnout zvenčí? To je jedna z těch malých velkých otázek, které si surfaři pokládají s velikou, takřka náboženskou vážností. Pokud se přidáte na stranu těch, kteří „zastrkávají“, pak vás kukla rozhodně zahřeje lépe. Na druhou stranu riskujete mnohem víc vody ve vašem neoprénu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky