×
Menu

Gripy na koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Délka gripu
Koncovky kompatibilní s
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Gripy na koloběžku přidávají pohodlí a kontrolu

V této kategorii můžete vybírat různobarevné gripy na koloběžku, v různých designech a velikostech. Gripy na freestyle koloběžky kromě praktické stránky dodají vaší freestylové koloběžce něco z vaší osobnosti, z vašeho osobního vkusu. S těmi správnými gripy se stanete středem pozornosti v místním skateparku.

Kromě designu jsou gripy samozřejmě zásadní pro lepší kontrolu a vedení koloběžky při provádění triků a přistání. A samozřejmě se také starají, aby vaše jízda byla pohodlnější a s méně otřesy do rukou. Gripy na freestyle koloběžky jsou vyrobené z gumy nebo pěny, nebo ze směsi těchto dvou materiálů.

Gripy na koloběžku, koncovky a příruby

Gripy na freestyle koloběžky vyrábí celá řada značek, z nichž nejpopulárnější jsou Odi a Ethic DTC. Pro uzavření otevřených konců řidítek některé značky preferují používat takzvané koncovky a zátky do řidítek. Jiný výrobci volí již kompletně uzavřené gripy nebo používají přírubu. Přírubové gripy mají kulatý disk/zvýšený okraj od vnitřního konce gripů. Tyto gripy lze velmi snadno uchopit a vždy mít kontrolu, ale například pro spiny příliš ideální nejsou.

Vyměnit své gripy je občas celkem výzva. Pokud se vám je nedaří na řidítka „nasoukat“, zkuste pod ně nastříkat nějaký rychle se odpařující sprej, jako je čistič na okna, aby to lépe klouzalo. Takové opratření vám ušetří spoustu času a nervů při nasazování gripů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky