×
Menu

Tašky a vaky na lyže

  Filtr
Barvy
Značky
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Lyžařské vaky na cesty do hor

Různé typy lyžařských vaků se mohou velmi lišit, ale všechny mají za cíl totéž - usnadnit vám práci.

Vzít si s sebou na lyžařský výlet vlastní vybavení znamená, že byste měli také mít vhodný cestovní vak na lyže, do kterého se vlezou vaše lyže i hůlky, které tak budou chráněny před poškrábáním. Tyto dlouhé vaky na lyže mohou být vybaveny mnoha funkcemi, jako jsou kolečka, ramenní popruhy a další polstrování pro extra ochranu. Kromě vybavení může hodně místa zabrat i lyžařské oblečení, proto je dobré mít velký a odolný zimní vak, do kterého se vejde vše ostatní.

Ať už cestujete letadlem, vlakem nebo autem, lyžařské vaky vás zbaví části starostí se zavazadly. Vaky na lyžařské boty s popruhy přes rameno nebo úchytkami jsou velmi praktické pro uložení cepínů, které mohou v kufru zabírat příliš mnoho místa. Jsou také skvělým místem pro uložení přileb, brýlí a rukavic.

Lyžařské batohy na sjezdovku

Existuje řada důvodů, proč s sebou mít lyžařský batoh. Skvěle se do něj vejdou vaše osobní věci, jako je telefon, peněženka nebo další vrstva oblečení, a vždy se v nich najde místo na svačinu nebo pití, které vám dodá energii na cestách.

Lyžařské batohy slouží také k přenášení důležitého lavinového vybavení pro lyžaře, kteří tráví čas mimo sjezdovky nebo v terénu. Tyto lyžařské batohy jsou navrženy se specifickými přihrádkami pro jednotlivé kousky lavinového vybavení a mnohé z nich jsou kompatibilní se systémem lavinových airbagů.

Pokud jste spíše snowboardisté než lyžaři a chcete si s sebou vzít prkno, prohlédněte si brašny na snowboardy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky