×
Menu

Longboard Griptape

  Filtr
Barvy
Značky
Délka
Šířka

Mějte vše pod kontrolou s griptape na longboard

Griptape je materiál podobný smirkovému papíru, který se lepí na horní část desky. Pomáhá vytvářet tření mezi botami a deskou a je důležitý pro udržení kontroly při jízdě. Pro jízdu na longboardu se tedy velmi doporučuje mít grip tape, zejména pokud máte rádi agresivní pumping a carving.

Lze pro longboardy použít griptape na klasický skateboard? Pokud je dostatečně dlouhá a široká, pak ano. Speciálně vyrobené griptapy pro longboardy jsou však často hrubší, aby vydržely jiný styl jízdy.

Griptapy jsou k dostání v široké škále stylů a designů, které si můžete přizpůsobit vaší desce. Pokud chcete zachovat vzhled své desky, zvažte pořízení průhledného griptapu. Čirý griptape funguje stejně spolehlivě jako běžný griptape, ale stále je vidět design a grafika vaší desky.

Údržba griptapu

Údržba griptapu vám zajistí delší životnost a lepší zážitek z jízdy. První důležitou věcí, kterou musíte udělat, je ujistit se, že griptape správně aplikujete a zabráníte tak vzniku vzduchových bublin. Abyste se ujistili, že to děláte správně, podívejte se na našeho průvodce a video Jak nanášet grip tape.

Nezapomeňte také griptape pravidelně čistit, aby byl stále přilnavý a vypadal fresh. Stačí griptape vydrhnout čisticím prostředkem na griptape. Časem se však všechny griptapy opotřebují a je třeba je vyměnit.

Jak často je třeba griptape měnit, závisí na tom, jak často jezdíte a jaký typ skateboardingu provozujete. Pokud máte pocit, že i po vyčištění ztrácíte pocit tření, je to znamení, že potřebujete nový griptape.

Pokud potřebujete griptape na skateboard, podívejte se na naši nabídku zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky