×
Menu

Vázání na běžky – backcountry

  Filtr
Značky
Kompatibilní boty
Desky pod toto vázání

Dobré vědět

Vázání pro backcountry musí mít šířku

Při výběru běžeckého vázání pro backcountry je třeba zvýšit měřítko, zejména ve srovnání s klasickým běžeckým vázáním. Rozměry běžeckých lyží i vázání jsou větší a vybavení je těžší než pro běžkařskou klasiku.

Backcountry lyžování zkrátka vyžaduje lyže a vázání, které jsou připravené na každé podmínky. Někde se potkáte s prašanem, jinde se ocitnete na uježděných či zledovatělých cestách.

Jelikož jsou backcountry běžky širší, je třeba vázání, které jim svými rozměry odpovídá. Naše vázání mají rozměry od 58 do 68 mm a každé z nich je kompatibilní pouze s některými backcountry botami. Jaký typ bot je kompatibilní s konkrétním vázáním uvádíme ve specifikaci každého vázání, takže se nezapomeňte podívat!

Vázání Rottefella BC Magnum Black je nejširší vázání z naší nabídky. Přestože je toto vázání navrženo pro širší lyže, lze jej namontovat na backcountry běžky již od šířky 52 mm.

Široké desky backcountry vázání obecně zaručují skvělou stabilitu a kontrolu nad vedením lyží, což je ve volném horském terénu klíčové… nikdy totiž nemůžete vědět, co přesně vás čeká za další zatáčkou. A také sněhové podmínky a terén jsou velmi různorodé.

Ve SkatePro každému nabízíme 365denní lhůtu na vrácení jakéhokoli produktu, ale je třeba vrátit produkt v takovém stavu a počtu, v jakém jste ho obdrželi.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky