×
Menu

Skateboard Parts and Accessories

Dobré vědět

Skateboardové díly a příslušenství - vše pro váš board

Na této stránce nalezneš díly pro skateboard a skateboard hardware jako jsou skateboardová kolečka, griptapy, trucky a ložiska, které si můžeš seskládat podle svých představ a vytvořit si skateboard svých snů...

Také zde naleznete další praktický skateboard hardware - nářadí pro údržbu a montáž boardu. Se správným kusem nářadí po ruce se můžeš pravidelně ujišťovat, že je vše správně utažené, kdykoliv vyměnit kolečka a další díly přímo ve skateparku. Najdeš zde také vychytávky jako je skate wax neboli vosk, jehož nanesením na lišty a další grindovací povrchy si usnadníš grindování.

Optimizuj s díly pro skateboard

Pokud chceš opravdu optimální skateboard, pak je nejlepší začít úplně od záčatku a postavit si vlastní komplet šitý na míru. Vše potřebné můžeš najít právě zde. Pokud se chceš do tohohle dobrodružství pustit, pak je nejlepší začít výběrem desky.

V současnosti je většina skateboard dílů a hardware kompatibilní. Máš-li ovšem jakékoliv pochybnosti jak vybírat a postupovat, neváhej nás kontaktovat. Malý tip... jeden z našich momentálně nejoblíbějších skateboard dílů je Skater Trainer 2.0.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky