Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Náhradní díly pro skateboard a příslušenství

Dobré vědět

Jaké náhradní díly pro skateboard potřebuji?

Skateboardové díly se hodí vždy, když vaše prkno potřebuje nový svěží look a když jakákoli jeho opotřebovaná část volá po výměně. S kvalitními díly si nejen zajezdíte líp, ale také jimi můžete říct, kdo jste a na čem vám při skateboardingu nejvíc záleží. Skateboard hardware zahrnuje veškeré díly a součástky, které potřebujete k úpravě a upgradu prkna, jako jsou griptapy, ložiska, podložky a risery. Některé z těchto dílů možná nejsou příliš známé a možná, ani netušíte, že je vaše prkno má či potřebuje! Přesto i tyto malé skateboard díly jsou nezbytné, aby váš skateboad dobře fungoval.

Upravte si svůj skateboard

Skateboardy tvoří několik zásadních dílů. Griptape na skateboard je skvělý způsob, jak si své prkno přizpůsobit, ale jezdci si ji na prkno lepí hlavě proto, aby jim při pokusech o flipy a triky z desky nesjela noha. Ložiska na skateboard zlepšují točivost koleček, a tak pomáhají k hladšímu pohybu vašeho prkna. Nezapomeňme také na šrouby a matice. Šrouby na skateboard pro běžné modely jsou k dostání v délkách od 22,2 mm, 25,5 mm, 31,75 mm a 38,1 mm.

Se správnými díly je také možné postavit skateboard od nuly. Pokud chcete vylepšit svůj skateboard, ale nevíte, jak na to, zkonzultujte našeho průvodce Jak postavit skateboard .

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky