×
Menu

Obaly pro pegy - BMX sleeves

  Filtr
Značky

BMX sleeves alias obaly pro freestyle pegy

Obaly pro pegy se používají společně s BMX pegy. Někdo je považuje za to samé, jiný je zaměňuje, ale peg a obal na peg jsou dva různé díly. Obal pro peg na freestyle BMX má tvar trubky, která se nasazuje na freestyle BMX pegy. Jelikož pegy slouží na BMX kole ke grindování všech možných povrchů, nevyhnutelně se pegy pomalu, ale jistě při každém grindu poškozují.

Pokud jezdíš z ocelovými BMX pegy, musíš dříve nebo později vyměnit celý peg. Pokud máš na svém BMX plastové pegy, pravděpodobně je jejich součástí též BMX sleeve, tedy obal nasazený na peg. V tom případě často stačí jen vyměnit tento obal a jsi opět „ready-to-go“.

S plastovým pegy to lépe „klouže“

Spoustu freestyle BMX jezdců preferuje plastové obaly/sleeve před ocelovými obaly, jelikož plast je víc „slideable“ a sliduje/grinduje se s ním s větší lehkostí. Většina obalů je tedy vyrobena z plastu, ale je třeba zmínit, že obaly z oceli toho vydrží víc.

Poznámka:

  • Ne každý peg je kompatibilní s obalem pro peg/BMX sleeve.
  • Klasické ocelové pegy nelze použít s obaly.

Nabízíme široký výběr BMX sleeve/obalů pro pegy od těch nejlepších značek ze světa freestyle BMX, jako jsou WEthepeople, G-spot, Salt, Animal Butcher a Shadow S.O.D.

Máš-li jakoukoli otázku či postřeh, týkající se vyběru obalu pro tvůj plastový peg nebo výměny stávajících obalů na tvých plastových pegech, budeme velmi rádi, obrátíš-li se na nás. Jak nás kontaktovat najdeš zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky