×
Menu

Skateboard komplety

  Filtr
Barvy
Značky
Šířka desky
Délka desky
Tvrdost koleček
Předchozí
Další
Strana 1 z 5

Dobré vědět

Skateboardy pro začátečníky a kompletní skateboardy pro pokročilé jezdce

Kompletní skateboardy jsou ideálním řešením pro začátečníky, kteří si vybírají svůj první skateboard, nebo pro každého, kdo se necítí na sestavení vlastního skateboardu.

Skateboard komplet je, jak název napovídá, kompletní a „ready to go“. Stačí ho vybalit a v podstatě můžete vyrazit do ulic nebo do parku trénovat první skoky a triky. Takže nemusíte přemýšlet jaký podvozek koupit, jaká kolečka vybrat, která deska je nejlepší a tak dál. Až získáte větší zkušenosti se skateboardem a zjistíte, co vás nejvíc baví, určitě si ho budete chtít vylepšit, aby odpovídal vašemu stylu jízdy. A to vás bude motivovat zjistit si víc o jednotlivých dílech a jejich kompatibilitě, abyste si mohli postavit skateboard dle vašich specifických představ a potřeb. Do té doby je ale již kompletní skateboard určitě tou správnou volbou.

Skateboard komplet se zlepšovákům nebrání

Když si kupujete kompletní skateboard, nikdo vás nenutí omezovat se na daný set. Většina skateboardových dílů je vzájemně kompatibilní a náhradní díly se téměř vždy drží určitých standardů. Vyměnit určité díly je tudíž velmi snadné. V případě pochyb se můžete obrátit na naše SkatePro průvodce, kde se dozvíte jak a čím nahradit jakýkoliv díl skateboardu.

Pokud se rozhodnete koupit kompletní skateboard, máte takřka 100procentní jistotu, že všechny díly do sebe dokonale zapadají a že si jejich tvůrci dali velkou práci tyto díly vybrat a pečlivě zkompletovat.

Další, ale určitě ne poslední výhodou kompletu je, že za něj zpravidla zaplatíte mnohem méně, než by stály jednotlivé díly, zakoupené samostatně.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky