×
Menu

Skateboard Komplety

  Filtr
Barvy
Značky
Šířka desky
Délka desky
Tvrdost koleček
Předchozí
Další
Strana 1 z 5

Dobré vědět

Co jsou to skateboard komplety?

Jak již název napovídá, kompletní skateboardy se prodávají již smontované. Všechny díly, od koleček a trucků až po bushingy, byly sestaveny s ohledem na určitý koncept. Takže od okamžiku, kdy obdržíte balíček s kompletním skateboard, můžete vyrazit do ulic a jezdit.

Kompletní skateboardy jsou ideální skateboardy pro začátečníky, protože se nemusíte starat o sestavení nebo výběr správných dílů. U kompletních desek jsou všechny díly vzájemně sladěny spolu se stylem desky. Kompletní desky však nejsou určeny pouze pro začátečníky. Mnoho značek vyrábí také kompletní skateboardy pro dospělé a profesionální jezdce.

Co je třeba zvážit při koupi kompletního skateboardu

Kromě značky a ceny byste při nákupu kompletního skateboardu měli zvážit i některé technické vlastnosti. Níže se věnujeme dvěma hlavním bodům.

VELIKOST SKATEBOARDU

Pravděpodobně hlavním klíčovým bodem při nákupu kompletního skateboardu je velikost desky. Obecně platí, že velikost prkna byste měli vybírat podle své velikosti bot. Užší desky jsou vhodné pro mladší jezdce s menší velikostí bot, zatímco širší skateboardy jsou vhodnější pro jezdce s větší velikostí bot. Je však důležité mít na paměti, že velikost je také věcí osobních preferencí a tabulky velikostí poskytují pouze orientační velikost. V naší tabulce velikostí najdete průvodce, který vám poradí, jakou velikost zvolit.

TVRDOST KOLEČEK

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je tvrdost kolečka. Obecně platí, že všechny skateboardy se dodávají s relativně tvrdými kolečky, ale některé menší nebo začátečnické komplety jsou vybaveny o něco měkčími kolečky. Měkká kolečka poskytují lepší přilnavost a umožňují o něco pohodlnější první kroky ve světě skateboardingu. Tvrdší kolečka naopak poskytují větší rychlost, jsou vhodná pro pevné přistání a mají delší životnost.

Pokud již znáte svůj styl a techniku jízdy, mohlo by pro vás být nejlepší volbou nechat si postavit skateboard na zakázku. S naší službou Skateboard builder můžete kombinovat jednotlivé díly a získat tak jedinečný kompletní skateboard postavený přesně podle vašich představ.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky