Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX rukavice

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Co jsou to BMX rukavice?

Nošení kvalitních BMX rukavic hraje důležitou roli, ať už se věnujete freestyle BMX, závodění nebo dirt jumping. Rukavice jsou tenké a pružné, abyste měli plnou obratnost všech prstů, ale zároveň jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je syntetická kůže a polyester, a chrání tak vaše ruce před zraněním při pádu. Nejlepší BMX rukavice také poskytují přilnavé vlastnosti na prstech nebo dlaních. To zlepšuje vaši kontrolu nad brzdami, řídítky a pomáhá freestylistům při otočkách.

Mezi další vlastnosti, které najdete na rukavicích na kolo BMX, patří větrací otvory, aby se vám nepotily ruce, a zesílené oblasti palce pro větší odolnost.

Správná velikost BMX rukavic

Přiléhavý pár rukavic BMX vám poskytne největší pohodlí a kontrolu při jízdě na kole. Pokud jsou vám příliš velké nebo malé, hrozí, že ztratíte obratnost, kterou potřebujete pro úchop, triky a brzdění. Rukavice jsou dostupné ve velikostech XS - XL a u jednotlivých výrobků je obvykle k dispozici tabulka velikostí, která vám pomůže s měřením. Nový pár rukavic by vám měl při prvním nasazení sedět, ale ne příliš těsně. Časem se trochu roztáhnou a některé modely se dodávají se zapínáním na suchý zip pro ještě lepší přizpůsobení.

Další částí těla, která je často při pádu vystavena zranění, jsou kolena. I ta by měla být dobře chráněna, proto se podívejte na naše chrániče kolen BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky