×
Menu

Distanční podložky (riser pads) na surfskate

Dobré vědět

Vyhněte se zasekávání koleček o desku pomocí riser pads

Chcete-li se svým prknem zažít pocit jako na surfu, potřebujete při jízdě dosáhnout dostatečného náklonu. Pokud však zjišťujete, že se vaše deska často zasekává o kolečka, bude potřeba nainstalovat distanční podložky (riser pads).

Jedná se o ploché podložky vyrobené buď z gumy, nebo z plastu, které vložíte mezi trucky a desku. Zvětšují vzdálenost mezi kolečky a deskou vašeho surfskateu a jsou dostupné v různých tloušťkách.

Riser pads jsou cenově dostupným a snadným způsobem, jak nejen zabránit pádu z prkna, ale také zabránit jeho poškození. Kromě toho riser pads, které používáte pro surfskate, lze také použít pro skateboardy a longboardy. Jestliže už máte riser pads na skateboardu nebo longboardu, lze je použít i na váš surfskate. Pokud si nejste jisti, zda budou stávající díly pasovat, podívejte se na našeho stručného průvodce Nákup šroubů a riser pads pro skateboard.

Pokud jezdíte na nerovném povrchu, jako je například chodník, další možností je pořídit si tlumicí podložky (shock pads). Ty nejenže zvýší výšku vašeho prkna, ale také sníží vibrace a zmírní případné nárazy.

Chcete-li provést jakékoli úpravy svého nastavení, ujistěte se, že máte správné potřebné nářadí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky