ZPÁTKY DO ŠKOLY
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Rámy na aggressive brusle / UFS rámy

  Filtr
Značky
Druh rámu

Dobré vědět

Víc než jen rám pro aggressive brusle

Pokud si myslíte, že rám na aggressive bruslích slouží jen jako podvozek, který drží kolečka, nemůžete se víc mýlit. Rámy aggressive bruslí nabízejí skvělou příležitost, jak si přizpůsobit brusle dle osobního stylu jízdy a skluzu bruslaře.

Jak můžete vidět, nabízíme celkem dost typů rámů. Máme rámy pro aggressive brusle, které drží kolečka asymetrickým způsobem a nabízejí extra místo uprostřed. Jezdec s takovým rámem pocítí, že brusle reaguje rychleji a že se mu nebo jí neuvěřitelně rozšířily možnosti, kde s nimi grindovat. S rámem, který nemá anti-rocker setup, můžete grindovat (téměř) všechny spoty!

Rám je také skvělý způsob, jak dát ostatním najevo svůj osobní styl a vkus, jelikož rám nabízíme v celé řadě různých barevných kombinací. Stačí jen věnovat výběru trochu času a zvolit barevnost, která nejlépe odpovídá vašemu osobnímu stylu.

Naše rámy do kolečkových bruslí jsou UFS kompatibilní

Všechny naše aggressive rámy jsou UFS kompatibilní. UFS rámy lze nasadit na všechny UFS brusle různých značek a velikostí. Tento systém hodně usnadňuje výměnu starých nebo vysloužilých rámů za nové, takže jste brzy opět na koni... tedy na brusli a v plném tréninku aggressive triků.

Z našeho pohledu je vznik UFS rámů pro brusle jednou z nejlepších věcí, která se mohla v disciplíně aggressive bruslení stát, jelikož dnes si každý bruslař může vybrat aggressive rám od jiné značky než jsou jeho vlastní inline brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky