×
Menu

Rámy na Aggressive Brusle / UFS Rámy

  Filtr
Značky
Druh rámu

Dobré vědět

Agresivní Inline Rámy Jsou Určeny pro Grindování

Agresivní rámy jsou jednou z nejdůležitějších součástí vaší sestavy. Nejenže drží kolečka na svém místě, ale je to také to, na čem při bruslení grindujete- což je klíčová součást tohoto sportu. Ve většině případů jsou rámy vyrobeny ze silnostěnných plastů, aby vydržely tvrdé nárazy, které s sebou grindování přináší.

Všechny rámy pro agresivní bruslení jsou vyrobeny tak, aby podporovaly systém UFS (Universal Frame System) pro montáž, což znamená, že rámy jsou kompatibilní se všemi botami pro agresivní bruslení bez ohledu na značku. S rámy UFS je mnohem snazší a pohodlnější přizpůsobit si brusle Aggressive.

Různé Typy Rámů pro Agresivní Brusle

U rámů pro agresivní inline brusle se setkáte s různými provedeními, ale tři hlavní styly jsou anti-rocker, flat a freestyle.

ANTI-ROCKER

Rámy Anti-rocker jsou nejoblíbenějším stylem a obecně se doporučují těm, kteří chtějí začít s agresivním bruslením. Zde jsou ke každému rámu připevněna čtyři kolečka, ale prostřední dvě kolečka jsou menší a vyrobená z tvrdého plastu. Tato konstrukce ponechává uprostřed prostor pro velkou drážku, kde můžete brousit.

FLAT

Ploché rámy jsou konstruovány tak, aby podporovaly čtyři kolečka stejné velikosti. Na rozdíl od systému s protiskluzovým rámem se každé kolo dotýká země. Tato konstrukce poskytuje nejlepší ovladatelnost ze všech nastavení a je ideální pro bruslení na bowlu a přechodové bruslení. Protože vaše hmotnost bude rozložena rovnoměrně, kolečka také pravděpodobně vydrží déle.

FREESTYLE

Freestylové rámy poznáte podle toho, že mají na každé noze pouze dvě kolečka. Díky tomu má rám uprostřed velkou drážku. Díky této konstrukci jsou tyto rámy optimální pro grinding a zajišťují, že se vám kola nebudou kousat. S freestylovým rámem máte možnost brousit na širší škále překážek.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli styl rámu, je důležité, aby byl pro vaše kola dostatečně velký. Pokud si chcete pořídit novou sadu koleček pro svůj agresivní setup, přejděte na naši stránku Aggressive Skate Wheels.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky