×
Menu

Boty pro Kolečkové Lyže

Boty pro Kolečkové lyže vs. Boty pro běžky

Nabídka bot pro kolečkové lyže nikdy nebyla tak široká jako je nyní. Někdy bylo standardem používat vaši zimní výbavu - boty pro běžky no ve současnosti existuje nespočet bot vyráběných speciálně pro kolečkové lyže, které lépe odrážejí celkový účel.

Jedním z důvodů proč jsou boty pro kolečkové lyže lépe než běžkařské boty je, že kolečkové lyže mají mnohem méně izolace než zimní boty. Méně tepelné izolace bot pro kolečkové lyže zvyšuje pohodlí pro použití při teplotě nad 5 stupňů celsia.

Boty pro kolečkové lyže - spojení ceny a komfortu

Když kupujete boty pro kolečkové lyže je důležité abyste příliš nešetřili na ceně. Pokud mírně připlatíte za boty, lépe v nich sedne noha a dostane lepší oporu, což zlepší přenášení síly a tím pádem i vaši rychlost. Cena a komfort při většině případech jsou propojeny, takže vyšší cena obvykle zajišťuje vyšší komfort a držení.

Při výletech na kolečkových lyžích se většinou nechodí na krátké trasy. Pokud vám boty špatně sedí a jsou nepohodlné, pravděpodobně vám jízda nezanechá příjemné vzpomínky jakoby mohla v případě správných bot. Myslete více na své nohy a zažijte příjemný výlet na kolečkových lyžích.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky