×
Menu

Rukavice na koloběžku

  Filtr
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Proč nosit rukavice na koloběžku

Nošení rukavic na koloběžky je snadný způsob, jak si chránit ruce, udržet si teplo a maximalizovat úchop řídítek. Při akčních sportech, jako je scootering, se pády stávají i těm nejlepším jezdcům a je jen instinktivní chtít padat na ruce, abyste ochránili zbytek těla. Nošení rukavic vám pomůže předejít zraněním a odřenínám rukou a prstů.

Nošení rukavic navíc pomůže udržet vaše ruce a prsty v teple, pokud jezdíte venku v chladném počasí. Kromě toho, že vás udrží v teple, jsou mnohé rukavice vybaveny také větracími otvory a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu. Rukavice na koloběžku také zlepší váš úchop řídítek.

Různé typy rukavic na koloběžku

Rukavice pro jezdce na koloběžce se dodávají v různých barvách a stylech a jsou pěkným doplňkem k celkovému vzhledu vaší koloběžky. Mnoho moderních provedení je polstrovaných, které ztvrdnou při nárazu.

Některé rukavice jsou naopak navrženy jako "půlprstové" a nechávají špičky prstů odhalené. Mnoho rukavic na koloběžky lze použít i pro jiné sporty, například BMX.

Mnoho jezdců si k rukavicím volí i ortézu na zápěstí, která jim poskytuje dodatečnou oporu a ochranu.

Pokud hledáte další ochranu pro koloběžkáře, podívejte se na naši nabídku přileb a chráničů kolen pro profesionální jezdce.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky