Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Snapback kšiltovky

  Filtr
Barvy
Značky
Styl
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Snapback s plochým kšiltem = skate kšiltovky

Vyberte si novou skate kšiltovku od některé ze známých značek, jako je Vans, Santa Cruz a mnoho dalších. Na této stránce vám nabízíme široký výběr snapback kšiltovek od významných značek, které navrhují a vyrábí kšiltovky speciálně pro skatery a s velký důrazem na detail.

Co je snapback kšiltovka / kšiltovka s plochým kšiltem?

Jméno snapback kšiltovky má svůj původ v originálním systému zapínání kšiltovky. Každá pravá kšiltovka s plochým kšiltem má vzadu plastové pásky, které lze do sebe snadno zacvaknout (snap) dle požadované velikosti. Proto se při výběru vaší nové stylové pokrývky hlavy můžete soustředit jen na design, jelikož na velikosti snapback kšiltovky opravdu nezáleží - jedna velikost pro všechny!

Strapback

Ve SkatePro také najdete strapback kšiltovky. Strapback vypadá úplně jako snapback. Obě varianty skate kšiltovky lze přizpůsobit na každou velikost hlavy, ale každá nabízí jiné řešení. Se strapback kšiltovkou si velikost nastavíte koženým nebo textilním páskem (strap), zatímco snapback scvaknete (snap) výše zmíněným způsobem. Jednoduché!

Ve skateparku s nasazenou snapback kšiltovkou

Snapback kšiltovka je téměř povinná výbava každého skateboardisty. Nejen že patří ke skejtovému image, ale také chrání před sluncem při čárání ve spotu či ve skateparku. Pamatujte na vyměnu kšiltovky za helmu, když plánujete něco ostřejšího, jako jsou grindy nebo slidy na rampách, railech či jiné výzvy. Naše skate kšiltovky mají jednoduchý design, takže si je se svým outfitem snadno sladí kluci i holky. Pozor: kšiltovka nechrání při pádu!

Snapback - od baseballu k hip hopu

Snapback kšiltovky přišly na scénu již v 50. letech, když je hráči amerického baseballu začali používat jako součást dresu. Později je vystřídaly klasické kšiltovky a snapback se z regálů obchodů vytratily. Velikost sportovních kšiltovek původně vycházela ze standardní velikosti klobouků, ale v 80. a 90. letech se stalo něco, co změnilo design a vrátilo snapback kšiltovky zpět na scénu. Rostoucí hiphopová kultura přijala kšiltovky s plochým kšiltem jako nedílnou součást hip-hop fashion. Snapback s nastavitelným zacvakávacím páskem tak získala na popularitě spolu s hip-hopem a už nikdy nezmizela ze scény.

Jak se postupně skejtová a streetwear móda rozšířila a získávala na oblibě, snapback a skate kšiltovky s plochým kšiltem se staly nedílnou součástí šatníků nejen skejťáků a hip-hoperů, ale každého, kdo má rád módní a designové oblečení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky