×
Menu

Sada chráničů - set 3 chráničů

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Set obsahuje chrániče na lokty, kolena a zápěstí

Je jen málo věcí, které jsou horší než zakončit den s rozbitým kolenem nebo loktem nebo dokonce zlomeným zápěstím. Sada tří chráničů neboli set chráničů, jak naše zboží nazýváme v této kategorii, zahrnuje chrániče pro vaše kolena, lokty a zápěstí a jsou skvělým prostředkem, jak se těmto velmi nešťastným scénářům vyhnout.

V případě ochranného vybavení neexistují kompromisy. Chcete chrániče té nejvyšší možné úrovně, a proto je pro vás ve SkatePro pečlivě otestujeme a teprve, jsme-li s nimi spokojeni, je nabídneme k prodeji na těchto webových stránkách.

Naše sety chráničů mají všechny do jednoho vyskokou kvalitu. Kdykoliv a kdekoliv právě zkoušíte nové triky nebo závodíte vysokou rychlostí, neexistuje výmluva proč tyto chrániče nenosit. Dokonce i častý argument proti jejich používání, že chrániče nejsou pohodlné a překáží, už není dávno pravdivý.

Možná před 10-15 lety to mohla být pravda, ale od té doby se toho hodně změnilo jak v materiálu, tak designově. Materiály nyní umožňují kůži dýchat a jsou zpracované tak, aby maximálně odvětrávaly nahromaděné teplo.

Výdy je skvělý nápad nosit celý set chráničů při tréninku nových triků, a dokonce je téměř jisté, že jejich nošení vám dodá více jistoty a sebedůvěry, kterou potřebujete k posunutí hranice svého výkonu na další level.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky