Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče - sada 3 chráničů

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Chrániče na bruslení

Když začínáte s jízdou na inline nebo kolečkových bruslích, většina začátečníků si klade stejnou otázku: Mám při bruslení nosit chrániče? Odpověď zní rozhodně ano: kvalitní sadu chráničů na brusle doporučujeme všem bruslařům, od začátečníků po profesionály.

Kromě helmy obsahují sady ochranných pomůcek chrániče kolen, loktů a zápěstí. Nejenže ochrání vaše tělo a klouby při pádu, ale také zvýší vaši sebedůvěru a umožní rychlejší rozvoj bruslařských dovedností.

Výběr správné sady chráničů

Nejlepší sada chráničů na inline a kolečkové brusle, kterou si můžete pořídit, vysoce závisí na vašem stylu bruslení. Existují dva hlavní typy chráničů na bruslení - měkké chrániče a tvrdé skořepinové chrániče.

Měkké chrániče jsou speciálně navrženy pro ty rekreační bruslaře, kteří hledají volnost pohybu a prodyšnost. Tento druh ochrany pokrývá vaše klouby vrstvou odolné pěny, která zabraňuje odřeninám a zraněním při pádech v mírné rychlosti.

Skořepinové chrániče jsou navrženy s dodatečným plastovým krytem na vrcholu pěnového polstrování. Tento typ ochranného vybavení se doporučuje bruslařům, kteří chtějí provádět triky a skoky jako při agresivním bruslení nebo se účastní kontaktních sportů, jako je kolečkový hokej a roller derby.

Jakou velikost chráničů bruslí potřebuji?

Chcete-li určit správnou velikost sady chráničů, kterou byste si měli pořídit, podívejte se na tabulku velikostí pro konkrétní model a změřte si obvod svých kloubů pomocí krejčovského metru. Chrániče kolen, loktů a zápěstí by nikdy neměly být příliš velké, jinak by při pádu sklouzly z místa, ani příliš malé, protože by omezovaly vaši pohyblivost při bruslení.

Žádná sada chráničů ale není kompletní bez helmy: nezapomeňte si pořídit jednu z našich bruslařských helem, abyste byli při jízdě v bezpečí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky