×
Menu

Aggressive brusle

  Filtr
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka
Tvrdost koleček
Druh rámu

Dobré vědět

Agressive inline brusle na triky a freestyle

Chcete-li brusle na triky a freestyle, aggressive inline brusle jsou správná volba. Agressive brusle jsou speciálním typem inline bruslí pro jezdce, kteří v nich plánují dělat extrémní triky. S aggressive bruslemi, které v pohodě ustojí i hodně tvrdá přistání, se můžeš pustit do grindování, dělat triky ve vzduchu, slidy, switchupy...

Co charakterizuje aggressive brusle?

Aggressive inline brusle mají velmi robustní a odolnou botu, která vydrží tvrdé dopady a zároveň ochrání nohu. Protože brusle jsou určené na triky a ne pro rychlost, mají velmi malá kolečka. Malá velikost je praktická, protože ti „nelezou do cesty“třeba při grindování a jiných tricích.

Aggressive inline brusle se skládají z několika dílů, které lze v případě opotřebení nebo poškození snadno vyměnit. Nejvíce trpí rámy a základna rámu. Namísto výměny koleček můžete vyměnit celý rám a s ním nastavení koleček. Například si můžete vybrat rám pouze se dvěma kolečky a plochou ve středu rámu. Tento design hodně usnadňuje grindování. Pro více informací ohledně nastavení koleček stačí konzultovat našeho průvodce o aggressive inline bruslích.

Jak mohu používat moje aggressive inline brusle?

Aggressive inline brusle si můžeš nasadit pro street skating a skating ve streetparku. Street skating nebo i freestyle skating se jezdí ve městě nebo na spotech, která nejsou speciálně vybudovaná pro dělání triků na inlinech. Při street skatingu se využívá každý objekt, který jezdce inspiruje, jako jsou zábradlí, schody, zídky a další. Kreativita a posouzení potenciálu nějaké překážky či místa k odvádění triků jsou nedílnou součástí street skatingu.

Park skating se odehrává ve skate parcích speciálně vytvořených na triky. Speciálně připravené překážky jsou designované tak, aby rozvíjeli dovednosti jezdců a kombinovaly triky do různých kombinací.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky