Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Longboardové díly a příslušenství

Jaké jsou součásti longboardu?

Ať už potřebujete opravit opotřebované díly, nebo máte chuť vylepšit svůj setup, všechny longboardy budou časem vyžadovat údržbu. Náhradní díly na longboard vám zajistí, že můžete rychle upravit část svého setupu, aniž byste museli provádět zásadní změny. Při jízdě se také hodí mít s sebou několik náhradních matic a šroubů pro případ, že byste potřebovali provést nějakou neodkladnou opravu.

Příslušenství a díly pro longboard jsou ideální pro získání těch nejlepších zážitků z jízdy na longboardu. Longboardové gripy se časem opotřebovávají, takže pořízením nového gripu získáte při jízdě větší kontrolu. Pokud jezdíte z kopce, vyplatí se také investovat do longboardových rukavic a puků, které ochrání vaše ruce při průjezdu zatáčkami ve vysokých rychlostech.

Pořiďte si správné příslušenství pro svá kolečka

Jednou z nejdůležitějších součástí vašeho setupu jsou kolečka. Dobrá ložiska pro longboard nejenže udrží vaše kolečka na místě, ale také vám zajistí hladší a potenciálně rychlejší jízdu.

Pokud se vám kolečka zakusují, zvažte pořízení longboardových podložek (riser pads). Ty se umísťují mezi trucky longboardu a desku, aby jezdec měl větší volnost při hlubších zatáčkách.

Pokud potřebujete svůj longboard opravit, podívejte se na naši nabídku longboardového příslušenství.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky