×
Menu

Vložky & Stélky pro aggressive brusle

  Filtr
Velikost boty

Dobré vědět

Vložky do inline bruslí - pro optimální pohodlí a oporu

Na této stránce jsme dali dokupy výběr vložek do inline bruslí pro aggressive jezdce. Tyto vložky přinesou jezdci parádní padnutí a oporu v bruslích. Pokud máte vložky již onošené, můžete je snadno nahradit novými, díky kterým budete mít opět pocit nových bruslí. Vložky bývají odnímatelné a omyvatelné, díky čemuž není jejich údržba složitá. Pokud brusle nepříjemně páchnou, pak nabízíme i speciální antibakteriální spreje v naší kategorii součástí.

Vložky do aggressive bruslí jsou navrženy pro oporu, prodyšnost a některé mohou být dokonce tepelně tvarovány pro optimální padnutí. Ujisti se, že vložky padnou krásně pohodlně. Když začnou být příliš volné, je možné je opět vyměnit pro dokonalé padnutí.

Vložky do bruslí na této stránce jsou kompatibilní s většinou aggressive bruslí, ale pokud máš pochyby, jestli budou sedět i do tvých, pak neváhej a napiš nám.

Vložka do inline bruslí je nedoceněná součást

Vložky bývají součástí, na kterou mnoho aggressive inline jezdců zapomíná při údržbě bruslí a někteří dokonce svou vložku ještě nikdy neměnili i když její výměna přinese ten nejlepší pocit nových bruslí.

Nabízíme širokou nabídku ůzných vložek do aggressive bruslí a také vnitřní boty od Xsjado, které jsou speciálně navržené pro brusle Xsjado. Většina vložek jsou od Powerslide, o kterým je dobře známo, že vyrábí nejlepší vložky v bruslařském světě.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky