Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Kolečkové brusle / Trekové brusle

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Průměr kola
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Co jsou kolečkové brusle?

Kolečkové brusle, známé také jako trekové brusle, jsou mnohými považovány za ty původní brusle. Mají čtyři kolečka - dvě vpředu a dvě vzadu - a díky tomu jsou známé svou stabilitou jak při bruslení, tak při pouhém stání. Kolečkové brusle jsou ideální pro začátečníky a skvělá věc na nich je jejich univerzálnost. Jsou hravé, skvělé pro tanec a ve srovnání s inline bruslemi vám poskytnou úplně jiný pocit z jízdy.

Na trhu je široká nabídka bruslí. Existují modely pro vnitřní i venkovní bruslení a mohou mít buď tvrdou nebo měkkou botu.

Jaký typ kolečkových bruslí si mám pořídit?

Existuje mnoho druhů kolečkových bruslí, které jsou vhodné pro různé disciplíny. Výběr správných kolečkových bruslí závisí na typu bruslení, kterému se chcete věnovat, ať už je to diskotéka, jamování nebo venkovní tréninky. Mnoho bot může být používáno bruslaři všech úrovní.

To, co odlišuje kolečkové brusle od jiných forem bruslí, je rozmanitost designů a stylů. Někteří dají přednost bruslím s retro vzhledem, se kterými můžete rvonou zamířít do disko atmosféry sedmdesátých let, zatímco některé kolečkové brusle mají nižší botu, která vám poskytne větší flexibilitu a svobodu pohybu.

Kolečka na kolečkové brusle se vyrábí v řadě různých velikostí, aby vyhovovaly vašemu stylu bruslení. Kolečka pro bruslení ve vnitřních prostorách jsou obvykle menší ve srovnání s kolečky pro venkovní bruslení.

Jak by mi měly kolečkové brusle sedět?

Kolečkové brusle by měly být těsné, ale přesto byste měli mít prostor pro pohyb prstů. Abyste ze své boty dostali maximum, měli byste se cítit pohodlně a boty by neměly způsobovat bolest nebo nepohodlí. Pamatujte, že všechny boty potřebují čas na "rozchození" a číslování se bude lišit v závislosti na značce, proto se podívejte na tabulku velikostí jednotlivých modelů.

Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na našeho Průvodce Nákupu Kolečkových Bruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky