×
Menu

Osičky pro koloběžku

  Filtr
Značky
Délka osičky kola

Dobré vědět

Osičky na koloběžku v různých variantách

Zde naleznete náhradní osičky na koloběžku, v případě, že už jsou vaše původní osičky zlomené nebo opotřebené. Úkolem osičky je spojit kolečka s koloběžkou tak, abyste dosáhli optimální rychlosti. Osičky pro přední kolečko se nazývají vidlicové osičky a ty pro zadní kolečko se nazývají zadní osičky.

Osičky se nejčastěji vyrábějí z oceli a hliníku. Ocel je pevnější a hliník je lehčí, takže výběr osičky pro freestyle koloběžky závisí na individuálních preferencích jezdce a jeho stylu jízdy.

Jakou velikost mají osičky na koloběžku?

Jednou z častých otázek je, jakou velikost osičky vybrat. Standardní průměr šroubu osičky je 8 mm, ale dodávají se také v průměru 6mm a 10mm. Před nákupem nové osičky je dobré změřit rozměry té původní, abyste se ujistili, že kupujete správnou délku.

Na osičky lze namontovat pegy

Většinu pegů pro koloběžky lze přizpůsobit tak, aby pasovaly téměř na jakoukoli desku, a to pomocí distančních podložek a správné osičky. Nové pegy se občas dodávají spolu s osičkami, které vám umožní jejich správnou instalaci. Velikost osičky závisí na tom, kolik pegů chcete na každou osičku namontovat a jaký model desky a vidlice máte. Prohlédněte si naši nabídku pegů na freestyle koloběžku, abyste měli představu o dostupných modelech a délkách.

Pokud si stále nejste jisti, jak vybrat správný průměr a délku osičky, prohlédněte si našeho průvodce nákupem osiček na koloběžku, kde vám řekneme vše, co potřebujete vědět.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky