×
Menu

Ochranné šortky

  Filtr
Značky
Velikost

Proč nosit impaktní kalhoty - crash pants?

Otázka ve skutečnosti zní: Existuje nějaký důvod, proč nenosit ochranné kraťasy? A odpověď je ne, žádný dobrý důvod, proč impaktní kalhoty neboli ochranné šortky nenosit neexistuje. Tyto vycpané kalhoty nabízí skvělou ochranu boků a kostrče, a tudíž jsou tou nejlepší prevencí bolestivého pozadí...

Bolest kostrče je „na trhu bolestí“ jedna z těch nejhorších. Pokud dopadnete přímo na kostrč, to jest nechrání vás vycpávka v kalhotách, čeká vás několik dní bolestivého sykání při jakémkoliv pohybu. Jelikož to není vůbec lákavá představa, mnoho zkušených lyžařů a snowboardistů nosí impaktní kalhoty.

Nabízíme široký sortiment různých typů ochranných kalhot. Při výběru je zejména důležité se rozhodnout, zda dáte přednost ochranným šortkám, které jsou těsnější a lze je nosit pod běžnými kalhotami, nebo si pořídíte ochranné kraťasy/kalhoty, které jsou volnější a lze je nosit jako běžné svrchní kalhoty.

Možná si při čtení těchto řádků říkáte, že takové kalhoty určitě hodně zvětšují pozadí. Ne, nezvětšují. A i kdyby, stojí za to.

Hezky to vyjádřil jeden z našich zákazníků ve své recenzi:

„Jeden špatný pád a týdny jsem se utápěl v beznaději, jelikož jsem nebyl schopen pohybu, natož vyrazit na snowboard. Teď na pýchu kašlu a radši si dopřeju, co mě baví. Marnivost si nechte do sauny!“

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky