Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Surfskate trucky

Jak surfskate trucky fungují?

Surfskate trucky jsou rozhodně tou nejdůležitější součástí generující pocit surfování, když jedete na svém surfskatu. Surf skateboard trucky vám umožňují dělat krátké a rychlé zatáčky, čehož výsledkem je velmi rozdílný pocit v porovnání se skateboardovými, nebo longboardovými trucky.

S tímto systémem trucků má velký podíl na zatáčení především přední truck. Přední trucky surfskatu mají unikátní design obsahující buď otočnou desku a bushingy, nebo speciální systém bushingů. V závislosti na designu jsou některé trucky ideální pro trénink surfování, zatímco jiné se skvěle hodí pro zábavné zatáčky na chodníku.

Surfskating je relativně novým sportem a každý brand v této hře se neustále snaží vyvíjet nový systém trucků s cílem poskytnout pocit co možná nejlepší surfový zážitek při jízdě po silnici.

Jak dotažené by měly surfskate trucky být?

Je to na vás, ale jak moc dotažené trucky jsou má velký dopad na vaše ježdění. Dotažené trucky vám dodají jistější a stabilnější pocit. Pokud je pro vás surfskate novinkou, pak je doporučeno začít s více dotaženými trucky a s postupem času je uvolňovat. Uvolněné trucky poskytnou více obratnou a živou jízdu, zároveň také snadnější pumpování. Dotažení, nebo uvolnění trucků je velmi snadné a běžně to lze udělat s pomocí T-nářadí, nebo imbusu.

Hledáte tradičnější podobu skateboardingu? Prohlédněte si naši nabídku trucků pro skateboardy a longboardy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky