Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX pro děti

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kola
Délka rámu
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Co je to dětské BMX kolo?

Dětské BMX kolo je jednoduše menší verze běžného BMX kola, která je vhodná pro mladší jezdce. Jsou vyrobena s geometrií skutečného BMX, aby byla zajištěna vysoká kvalita a aby vaše dítě mohlo zažít skutečný pocit z jízdy na BMX. Stejně jako větší BMX jsou dětská BMX odolná, rychlá a lehká. Jsou vyrobena buď z oceli, nebo z hliníku.

Dětská BMX kola lze zakoupit jako kompletní kolo, což znamená, že je připraveno k jízdě ihned po vybalení z krabice. Jakmile však bude vaše dítě pokračovat v jízdě na kole BMX, může si chtít přizpůsobit svou sestavu výměnou jednotlivých dílů.

Jak vybrat správnou velikost BMX kola?

Aby vaše dítě získalo co nejvíce zkušeností s BMX, je důležité, aby si pořídilo kolo správné velikosti. Ta se obvykle určuje podle výšky vašeho dítěte. Čím je vaše dítě vyšší, tím větší model bude potřebovat. Velikost BMX se obvykle měří podle velikosti kola a horní trubky (horní tyče rámu).

U dětských BMX jsou obvykle k dispozici velikosti kol (průměr) 12, 14, 16 a 18 palců. U horních trubek se dodávají v různých velikostech, přibližně od 11 do 19 palců. Více informací o výběru správné velikosti najdete v naší tabulce velikostí BMX Freestyle.

Jak je to s balančními koly?

V naší sekci dětských BMX kol najdete také nabídku balančních kol. Tato kola poskytují vašemu dítěti dokonalý základ pro rozvoj rovnováhy při jízdě po cestě nebo v parku. Jsou navržena s ohledem na nejmladší jezdce a mohou na nich jezdit již dvouleté děti.

Při jízdě na BMX nezapomeňte, že by vaše dítě mělo vždy nosit vhodné chrániče, proto se podívejte na naši nabídku dětských chráničů na BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky