Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Lední brusle

Dobré vědět

Bruslení pro celou rodinu

Bruslení je známé již po mnoho staletí a dnes se vyvinulo do mnoha různých stylů, které si může užít každý. Krasobruslení, rekreační bruslení a sportovní lední hokej se provádí na ledních bruslích, ale vyznačují se vlastními charakteristikami. Pod těmito styly najdete i dětské brusle, které se však vyrábějí v menších velikostech a jsou velmi pohodlné a snadno ovladatelné.

Některé modely mohou být označeny jako dámské brusle, což může znamenat, že mají užší střih nebo mají některé odlišné vlastnosti ve srovnání s pánskými bruslemi. Rozdíly jsou většinou malé, ale nezapomeňte se podívat do sekce specifikace výrobku, kde najdete podrobnosti.

Bruslení po celý rok

Mít vlastní pár bruslí na led znamená, že jste vždy připraveni vyrazit na led bez ohledu na roční období. Bruslení je oblíbené zejména v zimě, kdy zamrzne mnoho krásných jezer nebo místní město otevře venkovní kluziště. Krytá kluziště jsou otevřena po celý rok, takže hrát na ledě je možné i během léta.

Z bruslí by vás neměly bolet nohy

Není nic horšího než mít nepohodlní brusle, ze kterých vás při jízdě budou bolet nohy. Důvodem mohou být boty, které nejsou tvarově přizpůsobené vašim nohám. Naštěstí, pokud máte vlastní pár bruslí, boty se časem začnou tvarovat podle tvaru vašich nohou, aby vám lépe a pohodlněji seděly. To je něco, co boty z půjčovny nemohou nabídnout.

Pokud se chcete dozvědět další informace o tom, na co se zaměřit při nákupu bruslí, můžete se podívat na našeho průvodce nákupem bruslí pro děti a dospělé.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky