×
Menu

Dětské brusle na led

  Filtr
Značky
Velikost boty
Nastavitelná velikost boty
Typ boty

Dobré vědět

Dětské brusle na led - hodiny, dny a týdny zábavy na ledě

Zde najdete naši nabídku dětských ledních bruslí. Nechybí ani kategorie pro nejmenší - brusle kačenky, pro dívky - dívčí brusle na led a chlapecké brusle na led. Některé dětské brusle na led jsou vhodné i pro lední hokej a další jsou hlavně pro zábavu a sportovní aktivity na ledu.

Na ledě od malička

Některé z modelů v naší nabídce jsou designovány pro nejmenší děti. Tyto brusle mohou být namontovány na běžné boty, ve kterých se dítě cítí dobře a má k nim důvěru, jelikož na klasické lední brusle si dítě musí nejdřív zvyknout a „vyšlápnout” je.

Brusle kačenky mají dva nože pro snadnější udržování rovnováhy při učení. Prostor mezi noži je také extra široký, takže i malé dítě se na ledě udrží, zvyká si a učí se prvním bruslařským dovednostem.

Dětské lední brusle - pro starší děti

Většina dětských bruslí na led v této kategorii jsou velmi podobné bruslím pro dospělé, a to jak svým vzhledem, tak funkčností. Jsou v podstatě zmenšeným modelem bruslí pro dospělé. Tyto brusle jsou s ocelovými noži. Mladý bruslař také určitě ocení chytrý uzamykací systém s paměťovou přezkou, která si „pamatuje”, jak si ji dítě utáhlo při posledním použití.

Mnohé z ledových bruslí pro děti jsou nastavitelné a rostou společně z nohou dítěte až o několik velikostí. Takže není nutné dítěti pořizovat nové větší brusle každou sezónu a mladý bruslař si na své brusle může opravdu zvyknout.

Podívejte se na náš návod pro výběr ledních bruslí, kde se dozvíte další informace o výběru velikosti a modelu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky