×
MENU

Oblečení - Brusle

  Filtr
Značky
Velikost
Velikost boty

Oblečení, které zaujme

Kdykoliv vyrážíš na trénink na svých speed bruslích, inlinech, kolečkových lyžích, běžkách nebo v běžecké obuvi, tělesné pohodlí – teplo a sucho, je zásadní. V této kategorii najdeš vše, co potřebuješ, od bundy, před návleky na boty až po potítka.

Vesta: musí být

V období nestabilního počasí je vesta klíčový kus oblečení. Je to skvělé řešení pro chladná rána nebo zimní odpoledne, kdy často končíme svůj trénink za tmy. Je jedno, zda trénuješ pro radost, pro formu nebo závodíš, oblečení má vliv na tvé výkony. Když jsi na trati, správně vrstvené oblečení je nejlepší řešení, jak si uchovat pohodlnou tělesnou teplotu. Vesta je neuvěřitelně praktická. Zabírá málo místa a je snadné si ji obléct, kdykoliv začne přituhovat. Navíc nijak neomezuje pohyb paží.

Návleky na boty

Nepřerušit svůj trénink s příchodem studeného podzimu a mrazivé zima je výzva, zejména jde-li o rychlostní bruslení na ledě či jízda na inline bruslích. Nohy začnou trpět vlhkem a chladem, což může zruinovat den, který jsi si vyhradil či vyhradila pro svůj oblíbený sport. Ale proč nechat počasí a teploměr rozhodovat o tom, zda můžu či nemůžu dělat, co mě baví nejvíc?

Návleky na boty poskytnou ochrannou vrstvu nohám před nepřízní počasí, a pokud chceš trénovat celoročně, nesmí ti ve výbavě chybět. Návleky, které nabízíme v této kategorii, jsou vyrobené z materiálů, které brání pronikání vody a větru dovnitř. Jednoduché řešení a máš nohy v teple!