×
Menu

Oblečení a doplňky na brusle

Jak se obléknout na kolečkové brusle?

Inline bruslení a bruslení na trekových bruslích zahrnuje spoustu pohybu v horní i dolní části těla a oblečení na brusle by to mělo plně respektovat. V dobrém oblečení na brusle bez problémů ohnete kolena, protočíte paže i lokty a uděláte jakýkoli pohyb nohama. Při výběru vybavení pro inline bruslení a kolečkové brusle je dalším důležitým faktorem materiál, ze kterého je oblečení na brusle vyrobené. Noste rychleschnoucí a pružné látky, abyste se cítili dobře a mohli podávat ty nejlepší výkony.

Vybíráme oblečení na inline brusle

Nejdůležitějším kusem oblečení jsou ponožky do inline bruslí, které musí být pohodlné a z prodyšného materiálu. Pro inline bruslení se často doporučují dlouhé kalhoty. Džíny nebo volné kalhoty na inline brusle jsou oblíbenou volbou freestylových a aggressive bruslařů. Jsou nejen dostatečně strečové, ale také chrání kůži před odřeninami.

Jednoduché tričko pro teplé dny a skejtová mikina s kapucí na podzim nebo v zimě je jednoduchá a také ta nejlepší volba. Když svítí slunce, bude se vám lépe bruslit ve slunečních brýlích. Pořiďte si sluneční brýle z tvrdého plastu, které nabízí dobrý rozsah vidění ve všech směrech a které se při pádu na zem jen tak nerozlomí.

Pamatujte na chrániče

Může být lákavé zapomenout na chrániče. Přesto většina zkušených bruslařů na inline nebo trekových bruslích vždy nosí helmu a chrániče kolen. Pokud jste začátečník, zvažte také chrániče na zápěstí a chrániče na lokty. Mnoho bruslařů považuje chrániče za nedílnou součást svého stylového bruslařského outfitu a vy byste měli také. Pokud máte i přesto pocit, že vám chrániče nesluší, můžete si vybrat takové, které se vejdou pod oblečení.

Pokud chcete svůj bruslařský outfit doplnit kvalitními chrániči na kolečkové brusle, vše potřebné najdete na naší stránce s Chrániče na brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky