×
Menu

Chrániče na koloběžku

Mám si pořídit chrániče na freestyle koloběžku?

Chrániče snižují riziko úrazu a dodávají jezdcům pocit bezpečí. A kdo se cítí v bezpečí, ten se s větší pravděpodobnost pustí do nových triků.

Proto se vždy vyplatí nosit na freestylové koloběžce chrániče. Chrániče a helmy na koloběžky běžně nosí také pokročilí jezdci a pro všechny začátečníky jsou jednoduše nezbytné. Děti by měly mít na sobě všechny potřebné chrániče a být pod dohledem rodičů pokaždé, když vyrážejí na své freestyle koloběžce do akce.

Jak poznám nejlepší chrániče na freestyle koloběžku?

Nejlepší chrániče, kterými se můžete na jízdu vybavit, je helma, chrániče kolen a chrániče loktů. Helmy na koloběžku jsou rozhodně nejdůležitější součástí vašeho ochranného vybavení. Chrání hlavu před jakýmkoli nebezpečím. Vyberte si helmu s dobrým odvětráváním a pohodlným tvarem, aby vám helma opravdu dobře, pevně a nehnutě seděla na hlavě.

Chrániče kolen na koloběžky jsou hned druhé v pořadí a patří mezi nejoblíbenější chrániče. Poohlédněte se po chráničích kolen s velkou skořepinou z tvrdého plastu a silnou pěnovou výstelkou, které dokáží absorbovat tvrdé nárazy. Dodají vám sebevědomí a triky s nimi budou bezpečnější.

Chrániče na lokty pro jezdce na koloběžkách jsou také docela populární. Chrání před modřinami a nárazy, když se po pádu kutálíte z překážky. Vyberte si chrániče loktů, které vám dobře padnou a při jízdě na koloběžce vám nebrání v pohybu.

Chcete se o chráničích na freestyle koloběžku dozvědět více? Podívejte se na našeho Ultimátní průvodce chrániči do skateparku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky