×
Menu

Boty na skate & tenisky

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Boty na skate si můžete nasadit pro sporty jako je skateboarding a ježdění na koloběžce. Ať už si vyberete jakýkoliv pár, můžete si být jisti jeho kvalitou, protože všechny skate boty v této kategorii jsou od uznávaných streetových značek.

Vlastnosti skate obuvi

Boty na skate v této kategorii jsou z velké většiny zhotovené z pohodlných a příjemných materiálů, jako je kůže, semiš nebo plátno. Pro skate obuv je typická extra silná podrážka z vulkanizované pryže (gumy), která je dostatečně odolná, aby se ani při náročných tricích hned tak neopotřebovala. Podrážka má minimální dezén neboli vzorek. Boty na skate jsou dále designované s důrazem na schopnost absorbovat šok při tvrdých dopadech. Materiály a metody výroby produktu jsou vybírány tak, aby výsledná bota byla co nejodolnější a ustála náročné zacházení, kterému ji jezdci na skateboardech či koloběžkách vystavují. Nicméně je důležité zdůraznit, že se tyto boty zpravidla opotřebují rychleji než běžné boty, už jen kvůli častému smýkání se po smirkovém povrchu griptapů na desce skateboardu či koloběžky.

Pokud si ve svých botách dáváte triky a chcete prodloužit jejich životnost, můžete zakoupit Shoe Goo, silikonový materiál, který se aplikuje na špičku boty. Po aplikaci vytvoří na nejzranitělnějším místě bot ochrannou vrstvu.

Ačkoliv skate obuv je speciálně designovaná pro skateboarding, mnoho lidí si boty na skate kupuje také pro běžné nošení, protože jsou velmi pohodlné, módní a mají cool design.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky