Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Kiteboardingové a wakeboardové nárazové vesty

  Filtr
Značky
Velikost
Aktivita
Určení

Chraňte se s nárazovou vestou

Nárazové vesty, známé pod různými názvy jsou tím, co vás chrání před tvrdými nárazy při kitesurfingu, nebo wakeboardingu. Vesty, typicky vyrobené z neoprenu mají pěnové jádro pohlcující nárazy v oblasti hrudníku v případě pádu, či nehody. Vesta je běžně používána kiteboardisty, wakeboardisty a vodními lyžaři. Náraz do vody ve velké rychlosti může být nebezpečný a vesta může tvořit rozdíl mezi zlomeným žebrem a drobnou naraženinou.

Na trhu je velké množství nárazových vest vyhovující i vašemu stylu. Některé jsou navrženy jako unisexové, zatímco jiné jsou specifické s ohledem na pohlaví. Moho se také lišit s ohledem na sport, který provozujete. Wakeboardové vesty poskytují nejvíce ochrany a mají pěnu kryjící vaše celé torso. Kiteboardingové a kitesurfingové vesty jsou navrženy tak, aby seděli pod trapéz, čehož následkem je menší ochrana. V tomto případě je ale důležité, aby nepřekážela vašemu kite vybavení.

Je nárazová vesta to samé jako plovací vesta?

Ve zkratce, není. Nárazové vesty jsou navržené pro ochranu před nárazem, zatímco plovací vesty jsou vyrobeny tak, aby vás držely nad hladinou. Některé nárazové vesty mají také schopnost nadnášet, ale nelze zaručit, že vás udrží 100% nad hladinou. Výhodou vesty pro kite, nebo vodní lyžování je jejich lehkost a také vám umožní větší rozsah pohybu.

Pokud si nejste jistí jakou úroveň ochrany vesta poskytuje, nebo jak nadnáší, koukněte do specifikace produktu.

Pokud hledáte něco, co vás udrží nad hladinou, koukněte na naši selekci záchraných vest a plovacích vest.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky