×
Menu

Chrániče na kolena

  Filtr
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Skate chrániče kolen, které poskytují naprostou svobodu pohybu

Najděte si správné chrániče kolen, díky kterým se vyhnete zraněním kolen při skadeboardingu, in-line bruslení nebo jízdě na koloběžce. U nás najdete širokou škálu chráničů pro začátečníky i zkušenější fitness bruslaře. Chrániče kolen ze SkatePro jsou obvykle anatomicky tvarované a z prodyšného materiálu. Jsou pohodlné a nijak neomezují pohyb, takže můžete pokrčit kolena, aniž byste si ho „přiškrtili“. Některé z chráničů kolen mají také reflexní pásky, aby vás zviditelnili ve tmě.

Chrániče kolen pro lyžování, snowboarding, BMX, tanec a každodenní použití

Chrániče kolen na této stránce jsou speciálně navrženy pro skejťáki, bruslaře a jezdce, ale mohou vás chránit i při mnoha jiných sportech a aktivitách. Lyžaři a snowboardisté, stejně jako BMX jezdci mohou z chráničů kolen jen získat — chrániče na kolena G-Form jsou obzvlášť populární. Tyto chrániče jsou anatomicky tvarované a ztvrdnou až při nárazu.

Tanečníci také ocení chrániče na kolena při tréninku kroků a tanečních prvků, při kterých dopadají na kolena a vystavují svůj kolenní kloub nárazům. Chrániče kolen s otvorem v zadní části nebo z elastického materiálu jsou pro tanec optimální díky větší flexibilitě.

Pokud míváte problém s koleny ve svém každodenním životě a chcete stabilizovat kolena, můžete použít kolenní chrániče i pro tento účel. Chrániče kolen se také používají pro usnadnění práce, kde se klečí na kolenou, např. při zahradničení.

Ačkoliv často vidáte skateboardisty bez chráničů kolen, jejich užívání přináší řadu výhod, a proto SkatePro vždy zákazníkům doporučuje používat ochranné vybavení. Nejenže se budete moci věnovat vašemu milovanému sportu po mnoha let bez úrazu kolen, ale vědomí, že jsou vaše kolena dobře chráněna, vám dodá potřebnou sebedůvěru pro trénink a úspěšné zvládnutí vysněných triků.

Chraniče jsou zkrátka skvělý způsob jak zlepšovat své výkony a neztrácet drahocenný tréninkový čas čekáním na pohotovosti nebo, a to je ještě horší, dlouhou rekonvelascencí.

Chrániče kolen se speciálním designem

Nezapomeňte, že se moderní chrániče kolen prodávají v mnoha designech a některé využívají speciální technologie, které poskytují extra komfort a v podstatě je vůbec necítíte. Některé modely jsou designované tak ploché, že je můžete nosit skryté pod kalhotami.

V nabídce také najdete chrániče na kolena s důrazem na design, které vašemu outfitu dodají sportovní look a rozhodně mu nic neuberou.

Jak vás chrání kolenní chrániče?

Chrániče kolen chrání vaše kolena před zraněními v případě tvrdých nárazů a pádů, které zažívá každý jezdec. Pokud padnete na tvrdý povrch, narazíte do zdi nebo padnete na železo railu, chrániče kolen ochrání vaše koleno, stehenní i holení kost. Při skatingu tyto části nohy nejčastěji utrpí zranění, jelikož při pádu zpravidla dochází ke stočení nohy. S chrániči kolen se vyhnete zlomeninám kostí v kolene a okolí. Komprese a výplň v chráničích kolen pohlcují otřesy a nárazy a chrání kolena i při jízdě bez pádů.

Podívejte se na náš výběr chráničů kolen na této stránce a najděte si kolenní chrániče, které vám budou vyhovovat po všech stránkách.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky