×
Menu

Chrániče na kolena na brusle

  Filtr
Značky
Velikost

Mám nosit chrániče kolen na bruslích?

Nošení chráničů kolen při jízdě na inline bruslích nebo kolečkových bruslích je nesmírně důležité. Tento druh ochranného vybavení chrání vaše kolena před zraněním při tvrdých nárazech při nechtěných pádech. Chrániče kolen minimalizují riziko zlomenin a pohmožděnin. Pokud s bruslením začínáte, měli byste chrániče kolen nosit při každé jízdě. Nejenže budete mnohem lépe chráněni před případným zraněním kolen, ale získáte také sebedůvěru potřebnou ke zkoušení nových triků a dosahování vyšších rychlostí.

Výběr správných chráničů

DESIGN

Zvažte, zda chcete chrániče kolen s pásky na suchý zip, nebo chrániče, které si nasadíte jako ponožku . Chrániče s pásky na suchý zip mají nastavitelnou velikost a snadno se nosí přes oblečení. Naproti tomu druhý typ chráničů se natáhne kolem kolene jako ponožka a lze je nosit pod oblečením.

POlstrování

Druh polstrování, které byste měli nosit, závisí především na vašem stylu bruslení. Začínajícím bruslařům, stejně jako aggressive bruslařům, se mohou hodit chrániče z tvrdé skořepiny. Ty mají nad polstrováním tvrdé plastové krytky pro větší ochranu kolenního kloubu. Fitness, rekreační a dálkoví bruslaři by si nejlépe vystačili s párem měkkých polstrovaných kolenních chráničů. Ty sice neposkytují takovou ochranu jako chrániče s tvrdou skořepinou, ale jsou vysoce prodyšné a nabízejí zvýšenou pohyblivost.

VELIKOST

Chrániče kolen pro inline bruslení by měly pohodlně sedět a neměly by být příliš těsné ani příliš volné. Abyste si pořídili ten správný pár, nezapomeňte se podívat do tabulky velikostí konkrétního výrobku a změřit si obvod kolene.

Pokud hledáte další ochranné vybavení, podívejte se na naši nabídku chráničů loktů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky