×
Menu

Kolečka na koloběžku

Dobré vědět

Všestranná kolečka na koloběžky

Jakmile začnete jezdit na své trikovací, freestyle nebo nastavitelné koloběžce, vaše kolečka se začnou opotřebovávat. Každý skluz a každá zatáčka se maličko podepíše na kolečkách. A dříve nebo později bude zapotřebí kolečka nahradit. Pokud vám takto „ochuravěla“ vaše nastavitelné koloběžka, na této stránce najdete řešení.

Zde naleznete nová kolečka pro vaši koloběžku. Nabízíme kolečka pro koloběžky v různých velikostech, abychom uspokojili potřeby jezdců na cruise koloběžkách, nastavitelných nebo trikových koloběžkách.

Všimněte si prosím, že všechna kolečka jsou prodávána bez ložisek, není-li řečeno jinak. Pokud si nejste jistí, zda nějaká kolečka budou pasovat na vaši koloběžku, vždy vám rádi pomůžeme - stačí nám napsat nebo zavolat. Šířka kolečka na koloběžku je téměř univerzální, proto je třeba se soustředit zejména na volbu správného průměru.

Jakou tvrdost vybrat pro svou koloběžku?

Tvrdost a velikost koleček má bezpochyby velký vliv na celkový prožitek z jízdy na koloběžce. Obecně platí, že čím měkčí kolečka, tím pohodlnější jízda, ale na druhou stranu se měkká kolečka rychleji opotřebovávají než sada tvrdších koleček. Vysoká tvrdost se doporučuje pro nastavitelné koloběžky a standardní koloběžky, které jsou často používané pro transport ve městě.

Zde si můžete vybrat kolečka pro vaši koloběžku, ať už jezdíte s cruise koloběžkou, longboardem nebo s koloběžkou na triky.

Prosím, všimněte si, že všechna kolečka jsou prodávána bez ložisek, není-li řečeno jinak. Pokud si nejste výběrem koleček jisti, neváhejte se nám ozvat, rádi vám s výběrem poradíme.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky