×
Menu

Freestyle příslušenství a tréninkové kužely

Pro trénink freeskate jsou zapotřebí kužely na slalom

Freeskating je perfektní zábava při bruslení. Slalom a skoky jsou klíčovými elementy tohoto stylu a možná vás překvapí s jakou lehkostí a hlavně jak velkou rychlostí freestyle bruslaři létají mezi kužely na slalom. Tyto rychlé pohyby a změny směrů je ovšem třeba dlouho trénovat. Nejlépe ti k tomu pomůžou slalomové kužely, které nabízíme právě v této sekci freestyle příslušenství.

Máme několik různých typů kuželů, ale všechny mají jedno společné - mají perfektní tvrdost. Jsou dostatečně měkké, aby se snadno nelámaly, ale také dostatečně tvrdé, aby se nezachycovaly v podkladu.

Naše nejpopulárnější inine kužele na slalom jsou od Powerslide. Dodáváme je v setu po 10 kusech. Pokud si zvolíte set od Tempish nebo Seba, pořídíte rovnou 20 kusů v jednom setu.

Najdete zde také různé rámy, vnitřní botičky, skelety a boty, šrouby a osy. Většina těchto produktů je univerzální, ale některé z nich jsou určené jen pro konkrétní typ kolečkových bruslí. Je-li tomu tak, si snadno ověříš v popisu produktu. Pochybnosti? Neváhej nám napsat, rádi poradíme.

Slalomové kužely pro zábavu, trénink i závody

Jakmile poprvé zajedeš svou první slalomovou jízdu, budeš se určitě chtít vylepšovat. Pro někoho je první dobře zajetý slalom pouze začátkem celoročního vylaďování slalomové techniky s cílem účastnit se slalomářských závodů po celém světě.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky