×
Menu

Koloběžky pro děti a nastavitelné koloběžky

  Filtr
Značky
Celková výška
Maximální váha jezdce

Dobré vědět

Dětské koloběžky ve všech velikostech a barvách

Zde najdete koloběžky vyvinuté speciálně s myšlenkou na specifické potřeby dětí. Malé děti mohou mít s používáním běžné koloběžky potíže, které by je mohly odradit, a proto doporučujeme rodičům vybírat dětské koloběžky, které jsou speciálně navržené pro nejmladší jezdce.

Dětské koloběžky jsou obvykle lehčí a mají nižší řidítka pro snadnější získání kontroly nad koloběžkou.

Dětské koloběžky s velkými koly

Dětem zpravidla nedoporučujeme používat koloběžku na hrbolatých nerovných cestách, ale pokud děti ve svém okolí na takové cesty vyráží, možná stojí za úvahu pořízení koloběžky s velkými koly nebo se vzduchem plněnými koly. Pokud se rozhodnete pro vzduchem plněná kola, můžete pustit děti i na nerovný povrch.

Koloběžka pro děti s 3 koly

Tradiční koloběžky pro děti jsou designovány s 2 kolečky, ale na trhu najdete také inovativní výrobce, kteří se nebojí přicházet s novými nápady. Jednou z možných variant je 3kolečková koloběžka, která nabízí lepší stabilitu, zejména když se dítě postaví na koloběžku oběma nohama.

Dětské koloběžky s 3 kolečky mají jedinou nevýhodu, a to sice o něco složitější ovládání. Někteří výrobci tento problém vyřešili přesunutím kombinace dvou koleček na zadní nápravu.

SkatePro rodičům doporučuje zvolit právě 3kolečkovou koloběžku pro nejmenší děti, která poskytuje víc rovnováhy pro první „kolokrůčky“. Dítě si tak osvojí pohyb na koloběžce, získá důvěru, rovnováhu a zkušenosti, které pak ocení při přechodu na koloběžku s dvěma koly.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky