×
Menu

Freestyle brusle

  Filtr
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka

Dobré vědět

Freestyle brusle a jejich charakteristika

Freeskate nebo freestyle brusle jsou širokou kategorií, do které spadají brusle z mnoha různých disciplín. Mají však některé společné rysy. Mají středně velká kolečka, která jsou umístěná převážně blízko sebe. Charakteristická je pro ně tvrdá bota, která poskytuje extra ochranu, freestyle brusle jsou tudíž optimální pro triky. Mimo obecných charakteristik se jejich vzhled může velmi lišit. Některé vypadají jako fitness brusle, některé více jako agresivní brusle s menšími kolečky a robustní botou. Některé freeskate brusle mají větší kolečka uprostřed pro lepší zatáčení a právě tyto jsou vhodné pro slalom.

Zde najdete urban/freestyle brusle, které jsme pro vás pečlivě vybrali. Jedná se o poměrně nové kategorie ze světa inline bruslí. Jsou vhodné pro powerblading, jehož obliba neustále roste. Jsou odolnější než běžné inline brusle a jsou vyrobeny pro bruslaře, kteří chtějí mít maximální volnost při bruslení.

Jak mohu používat freestylové brusle?

Freestyle brusle jsou hybridním typem bruslí, které kombinují prvky fitness bruslí a některých pevnějších typů inline bruslí, jako jsou brusle určené pro hokej a aggressive jízdu. To znamená, že freeskate jsou všestranné brusle, ve kterých můžete jezdit své workouty, zahrát si inline hokej nebo si dávat triky.

Freestyle inline brusle jsou také známé jako urban brusle, prototože se v nich často jezdí ulicemi měst. Právě díky své všestrannosti si tento typ inline bruslí získal velkou popularitu. S nasazenými kvalitními freestylovými bruslemi je možné vyrazit do práce nebo do školy a odpoledne si jít zaskákat pár triků. Jsou také pohodlné a zajišťují dobrou podporu kotníků. Samozřejmě je třeba upozornit, že pokud chcete používat brusle výlučně pro triky, pak je lepší pořídit si také aggressive brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky