×
Menu

Boty na kolečkové lyže

  Filtr
Značky
Velikost boty
Kompatibilní systém vázání

Boty na kolečkové lyže na klasiku jsou prodyšné

Boty na kolečkové lyže na klasiku jsou určeny pro lyžaře, kteří chtějí pokračovat v lyžování a cvičení, i když sníh zmizel. Jsou navrženy s nízkými manžetami, které umožňují kotníkům vykonávat stejný pohyb tam a zpět, jaký se používá při klasickém běhu na lyžích. Kromě zvýšené pohyblivosti kotníků snižují nižší manžety hmotnost a materiál, čímž jsou prodyšnější a lehčí.

Kombinované boty na kolečkové lyže jsou určeny pro klasický i bruslařský styl jízdy na kolečkových lyžích. Rozdíl oproti klasickým botám spočívá v přidání větší opory kotníku, která je pro bruslení výhodná.

Kompatibilita klasických bot na kolečkové lyže

Při nákupu klasických bot na kolečkové lyže je důležité znát systém vázání na kolečkových lyžích. Většina bot na klasické kolečkové lyže je kompatibilní s vázáním NNN (New Nordic Norm), což je konstrukce firmy Rottefella. Vázání Turnamic a Prolink se konstrukčně liší, ale obsahují stejnou kompatibilitu s NNN od firmy Rottefella. Pokud se chcete s vázáním seznámit, podívejte se na naši nabídku vázání na kolečkové lyže.

U každého modelu našich bot na kolečkové lyže uvidíte, s jakými systémy vázání jsou kompatibilní. Pokud si pořídíte správnou kombinaci boty a vázání, budete na svých kolečkových lyžích bezpečně fixováni a v případě potřeby se budete moci bezpečně vycvaknout.

Pokud stále nejste rozhodnuti, jaký styl jízdy na kolečkových lyžích zvolit, můžete získat přehled o tomto sportu a dostupném vybavení na stránce Nákup kolečkových lyží.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky