×
Menu

Příslušenství pro lední hokej

  Filtr
Značky

Hokejové tkaničky a další hokejové vybavení

Nože a kvalitní botička jsou zásadní komponenty jakékoli brusle na lední hokej, ale nezapomeňte také na tkaničky. Pokud hrajete hokej pravidelně, pravděpodobě za celou svou hráčskou kariéru svými bruslemi protáhnete pěkných pár metrů tkaniček. Hokejové tkaničky jsou naštěstí levné a nahrazují se snadno. V této kategorii najdete různé druhy kvalitních tkaniček do hokejových bruslí, takže by neměl být problém najít takové, které vyhoví vašim potřebám i stylu.

Do této kategorii jsme také umístitili další hokejovou výbavu, která se nehodila do ostatních specializovaných kategorií.

Ať už jste v hokeji nováčky nebo jste ostřílení hráči, je důležité hrát s bruslemi, jejichž nože jsou čisté a ostré. Proto vám zde nabízíme brousky na nože bruslí od společnosti Tempish. Nebo, pokud dáváte přednost lehčí edici, si zvolte brousek od značky Prosharp. Tento brousek na nože bruslí je designovaný tak malý, jak je to jen možné, a to je důvod, proč jej mnoho hráčů s sebou nosí na led pro rychlou údržbu během herních přestávek.

Naučte se hrát hokej

Začít hrát lední hokej není tak snadné, jako je zvládnutí streetového hokeje. Zejména malé děti mohou svou kariéru hráče ledního hokeje vzdát dávno před tím, než se jim ve hře začne dařit. Proto je důležité naučit vaše dítě základům bruslení, a teprvé poté jej vyslat na jeho či její první hokejový trénink. Náš trenážer pro výuku bruslení od značky Tempish je skvělý nástroj jak pomoci dítěti v začátcích.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky