×
Menu

Příslušenství pro lední hokej

  Filtr
Značky

S hokejovou výstrojí budete vždy připraveni ke hře

Lední hokej je rychlý, fyzicky náročný sport, při kterém se od bruslařského vybavení vyžaduje hodně. Péče o bruslařskou výstroj a častá výměna menších dílů může prodloužit jejich životnost. Díky tomu budete podávat co nejlepší výkony a ušetříte své bankovní konto několika větších nákupů. Hráči týmů NHL nosí ve svých taškách na výstroj obrovské množství hokejového příslušenství, ale není důvod, abyste vy nenosili několik svých vlastních.

Kryty hokejových bruslí ochrání nože

Čepele na hokejových bruslích jsou cenné a bruslaři je rádi mají co nejostřejší. Díky tomu mají na ledě nejlepší kontrolu. Chrániče hokejových bruslí jsou ochranné kryty, které se nasazují na ostré nože, když se nepoužívají. Zabraňují tak poškození nožů v tašce s výstrojí, v šatně a také chrání ruce před pořezáním.

Kromě hokejky a bruslí jsou další nezbytnou součástí hokejového vybavení tkaničky do bruslí. Jste-li pravidelným hráčem, pravděpodobně se během své kariéry propracujete k poměrně velkému množství metrů tkaniček do hokejových bruslí. Naštěstí je výměna hokejových tkaniček snadná a levná.

V této kategorii najdete také hokejové chrániče zubů, ale chrániče těla a helmy najdete v kategorii Hokejové chrániče.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky