×
MENU

Brzdy na inline brusle

  Filtr
Značky
K2 Brzdy
Populární

Brzda na kolečkové brusle nevydrží věčně

Některé věci jsou zkrátka nevyhnutelné... Jednou z nich je výměna brzdy na kolečkových bruslích. Pokud pouze neskladujete své kolečkové brusle ve skříni, dříve či později se brzda opotřebuje a je třeba ji vyměnit. Naštěstí není výměna nijak složitá. Zpravidla postačí vybrat a objednat nový set inline brzdy, vzít si k ruce imbusový klíč a vyhradit si několik minut vašeho času. Jinými slovy řečeno, nemá smysl odnášet vaše brusle do servisu, výměnu brzdy zvládnete hravě sami.

Pokud si ale nechcete práci stížit, pak nečekejte do chvíle, kdy je brzda zcela nefunkční. Čekání do poslední chvíle totiž může znamenat, že se při demontáži pěkně zapotíte. Jestliže se vám nedaří brzdu odmontovat, neváhejte nás kontaktovat!

Věnujete se rychlostnímu nebo fitness bruslení? Pak vám doporučujeme pořídit a namontovat brzdu. Pokud bruslíte zejména ve skateparku, pak se pravděpodobně obejdete bez brzdy. V rampách totiž víc škodí, než pomáhá...

V této kategorii najdete brzdné systémy na inline brusle. Pokud sháníte nový brzdný špalík pro dvouřadé trekové brusle, pak navštivte tuto stránku.

Neprodáváme vaši značku inline bruslí? I přesto můžeme mít na skladě brzdy na kolečkové brusle od vaší oblíbené firmy. Podívejte se prosím na naši širokou nabídku v této kategorii. Nenajdete-li váš vysněný brzdný systém, neváhejte nás kontaktovat.

SkatePro