×
Menu

Nákrčníky

Nesnáším, když mi táhne na krk!

Také vám studený vítr za krkem kazí zimní radovánky? Zima je báječná a nabízí mnoho možností sportovního vyžití, ale sportovat ve studeném počasí je náročné. Studený silný vítr je nelítostným soupeřem, ať už lyžujete, jedete na kole, běžíte či lezete po horách, a mráz neuprosně snižuje váš výkon.

Chránit se proti chladu je nejen příjemné, je to zásadní pro vaše bezpečí a prožitek. V této kategorii najdete kvalitní nákrčníky, které udrží krk hezky v teple, jsou slušivé a pohodlné.

Nákrčník je malým, ale nedocenitelným kouskem výbavy na lyžařských či snowboardových dovolených, které si chcete užít naplno a v maximálním pohodlí. Nákrčníky nezabírají moc místa a téměř nic neváží. Lze je snadno strčit do batohu nebo do kapsy a mít je po ruce při vašich cestách na sněhu. Kdykoli vyrážíte na snowboard nebo na lyže, nákrčník by vám neměl chybět.

Nabízíme celou řadu různých fleecových nákrčníků nebo nákrčníků z polyesteru či merino vlny. Některé nákrčníky lze používat různými způsoby - jako teplou čelenku, šálu nebo k ochraně celého obličeje v extrémně studeném počasí.

Nákrčník se může hodit každý den

Teplo za krkem je příjemné každému, nejen sportovcům na horách. I ve městě je lepší chránit si zdraví teplým a funkčním oblečením, pokud tedy nezůstáváte celou zimu u kamen. Když venku fouká studený vítr, je lepší mu čelit s hřejivou vrstvou kolem krku. Kvalitní nákrčník je vlastně skvělá prevence proti nachlazení!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky