Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Nákrčníky na lyže

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Nákrčník vás při lyžování udrží v teple

Lyžařské návleky na krk, známé také jako nákrčníky, poskytují ochranu krku a obličeje před chladným počasím. Obepínají krk a chrání ho před nepříznivými vlivy a zároveň poskytují ochranu před UV zářením. Na výběr je široká škála lyžařských nákrčníků a máte také možnost vybrat si styl, který chrání pouze krk, nebo takový, který poskytuje také ochranu úst a spodní části obličeje.

Výběr vhodného nákrčníků závisí na tom, jaký styl chcete a v jakých podmínkách budete jezdit. Existuje však několik klíčových vlastností, na které je třeba se zaměřit. Lyžařské nákrčníky by měly být lehké a prodyšné, aby nebránily vašemu výkonu, ale také odvádět vlhkost, aby vás udržely v teple. Proto mnoho lyžařů volí nákrčníky vyrobené z merino vlny nebo polyesteru.

Pokud budete venku v těch nejchladnějších podmínkách a vaším cílem je udržet se v teple, pak zvolte nákrčník ze silnějších materiálů, zatímco pokud se obáváte přílišného pocení, pak zvolte tenčí model z materiálu, jako je nylon nebo polyester.

Další možností je použít kuklu, která vám zakryje krk a zároveň ochrání obličej, přičemž ponechá jen malý otvor pro oblast kolem očí. Chcete-li si prohlédnout naši nabídku kukel a čepic na lyžování, podívejte se do naší kategorie lyžařské čepice a kukly.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky