Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství pro inline brusle

  Filtr
Značky

Získejte vaše nové vnitřní botičky (liner) a další vybavení zde

Vnitřní botička do inline bruslí je část, která noze v inline brusle zajišťuje pohodlí při jízdě.

Zde jsme shromáždili náš výběr vložek (liner) do inline bruslí. Tyto vnitřní botičky vám zajistí správné usazení nohy v botě a její podporu v brusli. Jesliže se vaše vložky opotřebují, můžete je vždy nahradit novými a jednoduše si tak dopřát pocit jako ve zcela nových bruslích. Vnitřní botičky lze vyjmout a vyprat, což hodně usnadňuje jejich čistění a větrání. Rozhodně doporučujeme každému bruslaři několikrát za sezónu tuto proceduru podstoupit.

Vnitřní botičky jsou designovány tak, aby poskytly dostatečnou oporu a byly prodyšné. Některé modely lze dokonce vytvarovat na vaši nohu teplem pro optimální pevnost a oporu. Ujistěte se, že vložka pevně drží a svírá vaši nohu tak akorát. Po nějaké době se zpravidla začíná roztahovat, a to je zpravidla moment, kdy je třeba ji opět vyměnit.

Pokud si nejste jisti, zda vložky sedí ve vašich bruslích, neváhejte nás kontaktovat.

Kužely, tkaničky a mnohem víc

V této kategorii také najdete výběr kuželů pro inline brusle. Tyto plastové kužely jsou skvělé jak pro tréninky, tak pro pořádání soutěží. Kužele mají přesně tu správnou tvrdost pro trénování slalomu. Jsou malé, lehké a šikovné, ale dostatečně tvrdé, aby se nikdy nezasekly, a dostatečně měkké, aby se při nárazu nezlomily.

Nechybí zde ani takové příslušenství pro inline brusle jako jsou tkaničky a užitečné kluzné matrace pro trénink na suchu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky