Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Díly pro rychlobruslení

Oprava nebo montáž nových bruslí pomocí dílů pro rychlobruslení

Sestavení nových rychlobruslí se správnou sadou rychlobruslařského vybavení je klíčové pro dosažení vysoké rychlosti a zlepšení výkonu při bruslení. Kvalitní díly pro speed brusle jsou také nezbytné pro údržbu bruslí a prodloužení životnosti ložisek, rámů a koleček.

Základní příslušenství pro údržbu rychlobruslí

Údržba vašich speed bruslí vyžaduje pouze váš čas a vhodné příslušenství pro speed brusle, které se skládá z maziv a imbusového klíče.

Imbusový klíč vám umožní bezpečně instalovat a demontovat většinu součástí vašich bruslí. Toto nářadí, které také slouží k vytlačení ložisek, vám pomůže získat přístup ke všem prvkům připevněným k botám bruslí a zkontrolovat je, abyste mohli zjistit případné nesrovnalosti. Maziva a čisticí prostředky, jako jsou čisticí prostředky na ložiska a olej na ložiska, vám pomohou udržet jádro vašich koleček v perfektním stavu. Součásti, jako jsou ložiska, osy a distanční podložky, totiž hromadí nečistoty a prach a každý správný bruslař by je měl po každé jízdě zkontrolovat a vyčistit.

Mějte své díly pro rychlobruslení vždy připravené

Ať už bruslíte pravidelně, nebo jen jednou za měsíc, součásti rychlobruslí se časem opotřebují, takže se doporučuje mít po ruce novou sadu koleček, spon, ložisek a rámů.

Opotřebovaná kolečka a ložiska rychlobruslí ovlivní váš výkon a schopnost dosahovat vysokých rychlostí. Obecně platí, že pokud se vaše kolečka již správně netočí, znamená to, že budete muset vyměnit ložiska, abyste se vyhnuli odporu koleček při bruslení. Totéž platí pro vaše kolečka, nadměrně opotřebovaná kolečka si neudrží svůj původní tvar, což ovlivní vaši rychlost a celkovou efektivitu.

Ostatní díly rychlobruslí, jako jsou přezky, distanční podložky, osičky a rámy, je třeba měnit vždy, když vykazují známky poškození. Tvoří podstatu vašich bruslí a zhoršující se díly budou mít přímý vliv nejen na výkon, ale také na vaši stabilitu a bezpečnost.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky