×
Menu

Kalhoty

  Filtr
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jaké nosit skate kalhoty?

Skate kalhoty a skate kraťasy si skateboardisté vybírají tak, aby si usnadnili jízdu na skateboardu. Skate kalhoty můžeMe rozdělit do dvou kategorií –⁠ slim (těsně na tělo) a loose (volný střih).

Slim skate džíny a kalhoty mají takový střih, aby pohodlně seděly kolem pasu a těsně přiléhaly k nohám, lýtkům a kotníkům. Riziko, že se zachytí o raily a způsobí pád svého majitele, je podstatně menší než u loose kalhot. Na druhou stranu mohou těsné skatové kalhoty být poněkud nepohodlné při provádění triků a skoků.

Loose skate kalhoty jsou posazené nízko v pase a mají prostorné nohavice. Jejich výhodou oproti slim kalhotám je snadné oblékání a maximální volnost pohybu. Nevýhodou je, že se snáze zachytí, kde nemají.

Jaké jsou nejlepší kalhoty pro skateboarding?

Nejlepší skate kalhoty nebo šortky mají pohodlný střih a jsou odolné a dostatečně pevné, aby na jakémkoli povrchu chránily kůži, dojde-li k pádu. I když jsou džíny nejoblíbenější, tlusté bavlněné látky, jako je plátno nebo manžestr, jsou také dobrou volbou, jelikož jsou prodyšné a odolné proti roztržení.

Jak nosit skate kalhoty?

Rovné nohavice s lemy několik centimetrů nad kotníkem. Takové je doporučení obecného pravidla pro nošení slim skate kalhot. Losse kalhoty by vám mohly lépe sedět s opaskem, zejména pokud nechcete riskovat jejich ztrátu při jízdě.

Pamatujte, že skate kalhoty a šortky se nešijí speciálně pro skateboardisty. Značky skatewear oblečení se proslavily svými vysoce kvalitními a módními výrobky. Skate kalhoty mají totiž cool design a pohodlný střih, takže jsou častým základem neformálního, pohodového šatníku.

Chcete vylepšit svůj vzhled stylovým oblečením? Podívejte se na naši nabídku skate oblečení a streetwear.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky