×
Menu

Skate kalhoty

  Filtr
Značky
Velikost

Skate kalhoty: Zvolte odolnost a pohodlí

Skate kalhoty, šortky a chinos kalhoty jsou skvělá volba pro každého aktivního sportovce. Ať už jezdíš na jakékoliv desce a pilně trénuješ svou techniku, pády jsou nevyhnutelné. Proč tedy nenosit odolné kalhoty (nebo šortky), které jsou dostatečně pevné, aby vytvořili alespoň minimální bariéru mezi tvou kůží a betonem, dřevem nebo asfaltem? Zde najdeš náš ozkoušený výběr kalhot, chino a tepláků.

Ve srovnání s běžnými kalhotami, které můžeš nakoupit v „běžném obchodě“, skate kalhoty, chinos kalhoty a šortky, které nabízíme v této kategorii jsou designované tak, aby perfektně seděly a zároveň nijak nebránily v pohybu.

Z vlastní zkušenosti dobře víme, že skejtové kalhoty a šortky mají hodně těžký život. Proto jsme všechny skate kalhoty, chinos a kraťasy, které najdeš v této kategorii, pečlivě vybírali, abychom si byli 100procentně jisti jejich odolností a funkčností.

Módní favoriti

Ačkoliv jsou skate kalhoty, chinos a šortky speciálně designované pro aktivní jezdce na skateboardech, bruslích a koloběžkách, neznamená to, že by si je nemohl dopřát kdokoliv. Street a skatewear je už dlouho nedílnou součástí mainstreamové módy. Skate kalhoty a šortky pronikly do šatníků mnoha lidí, kteří si je oblíbili pro jejich cool design a pohodlné střihy. Naše pohodové kalhoty, elegantní chino a cool kraťasy lze sladit s celou řadou volnočasových casual outfitů, ale některé z nich jsou skvělou volbou i pro formálnější příležitosti.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky