×
Menu

Objímky na freestyle koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Vnitřní průměr objímky
Velikost objímky
Včetně kompresního systému
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Objímka na freestyle koloběžku propojí vidlici s řidítky

Na této stránce, která hraje všemi barvami, si můžeš vybrat svoji novou objímku na koloběžku. Jelikož koloběžky existují v celé řadě tvarů a designů, je jednoduché najít jednu, která ti vyhovuje po praktické i estetické stránce. 0bjímka na koloběžku je tudíž nejen zásadní komponent, ale také možnost jak dát tvé freestyle koloběžce ohromnou dávkou stylu.

Objímka na trikové koloběžce je důležitým spojovacím dílem, který propojuje vidlici s řidítky. Je to také díl, bez kterého se neobejde žádný kompresní systém. Pokud je objímka správně utažená, vidlice zůstává za jízdy pevně spojená s řidítky.

Kvalita tohoto spojení vidlice plus řidítka je zásadní při trikování na koloběžce, kde je klíčová jezdcova důvěra v jeho materiál. Objímky na freestyle koloběžky také zajišťují, že kolečko správně reaguje na pokyny z řidítek a jede stejným směrem. Pokud máš pocit, že tě koloběžka stoprocentně neposlouchá, problém bude pravděpodobně právě v objímce. Zpravidla stačí utáhnout šrouby, ale v některých případech je třeba ji nahradit.

Velikost objímky pro koloběžku

Objímky na freestyle koloběžku jsou dostupné ve dvou velikostech:

  • Standard objímky - mají vnitřní průměr 32 mm a sedí na standard řidítka.
  • Oversized objímky - mají vnitřní průměr 35 mm a sedí na oversized řidítka.

Některé objímky mají zabudovaný SCS systém a fungují jako objímka a kompresní systém zároveň. I tato verze je dostupná ve dvou velikostech.

Je ovšem dobré vědět, že některé objímky na koloběžky jsou kompatibilní jak se standard, tak s oversized řidítky díky vnitřní redukci/shim.

Prohlédněte si náš výběr objímek na koloběžku. Který z modelů se bude nejlépe vyjímat na tvé trikové koloběžce.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky