×
Menu

Mini BMX díly

  Filtr
Značky
Průměr osičky

Zde najdeš všechny naše mini BMX náhradní díly, které by mohlo tvoje kolo potřebovat, aby zůstalo ve formě. Kromě klasických náhradních dílů jsme zde také nashromáždili velký výběr pedálů a gripů všech možných designů a barev, abys mohl svému mini BMX dodat trochu osobnosti.

Vraťme se ale k náhradním dílům. Pokud se na kole něco porouchá, je třeba rychle jednat. V této kategorii nabízíme náhradní díly jako jsou převodníky, kliky, náby pro zadní i přední kola, headsety a mnohem víc, každý s podrobným popisem a údaji o kompatibilitě, abys mohl rychle najít žádaný kousek. Hodně grinduješ a slajduješ? Zde si můžeš vybrat nové pegy pro své mini BMX nebo, a to se může také stát, náhradu za zlomené sedlo.

Kolo k obrazu svému

Pokud chceš, aby tvoje kolo bylo na první pohled tvoje, pak je třeba mu dodat něco z tvojí osobnosti. Rozhodni, která barevnost pedálů tě nejvíc vystihuje nebo které originální gripy se k tobě nejlépe hodí. Nebo možná to nejlépe řekneš 4dílnými řidítky v neonové barvě chromu - takové zde také máme!

Umět si poradit je k nezaplacení

Řekněme to narovinu. Pokud jezdíš na svém mini BMX každý den po mnoho hodin, dříve či později něco praskne. Nevyhnutelně. Pokud máš u sebe základní nářadí (které nezabere téměř žádné místo), nemusíš zbitý táhnout domů po každém selhání materiálů. S praktickým imbusovým klíčem dotáhneš uvolněné pegy, s kvalitní pumpičkou rychle doplníš do kol vzduch...

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky