×
Menu

Lyžařské helmy

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Nastavitelná velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Lyžařská helma je nezbytným vybavením

Lyžařská helma je nejdůležitějším ochranným prvkem, který můžete nosit. Poskytují vynikající ochranu mozku a vnější části hlavy v případě pádu nebo nehody. Povědomí o ochraně hlavy při lyžování se v posledních letech hodně rozšířilo, takže počet lidí, kteří nosí lyžařské přilby, výrazně vzrostl. Nejlepší lyžařské přilby jsou ty, které jsou oficiálně certifikované a správně padnou na hlavu. Abychom vám to usnadnili, všechny helmy, které jsou zde k dispozici, mají správnou certifikaci, takže se o to nemusíte starat - můžete se soustředit pouze na výběr správné velikosti a designu dle vašich představ.

Mezi pánskými a dámskými lyžařskými helmami není žádný rozdíl, protože velikost hlavy se podle pohlaví příliš neliší.

Důležité vlastnosti lyžařské helmy

Jak již bylo zmíněno, vaše helma by měla být oficiálně certifikovaná. Všechny helmy v naší nabídce splňují evropské bezpečnostní normy podle kódu - EN 1077. Technologie MIPS je další formou ochrany, která nabízí skvělou absorpci proti rotačním nárazům. Systém odvětrávání, nastavitelné velikostní kolečko a lyžařské helmy s kšiltem jsou dalšími žádoucími vlastnostmi, které můžete hledat.

Správné nastavení helmy

Ať už se jedná o lyžařskou nebo snowboardovou helmu, velikosti se pohybují v rozmezí XS - XXL. Velikost se udává také v rozměrech obvodu hlavy. Pomocí krejčovského metru můžete získat rozměr, který vám pomůže najít vhodnou velikost helmy. Přilba by vám měla dobře padnout a neměla by se hýbat, když třesete hlavou ze strany na stranu nebo nahoru a dolů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky