ZPÁTKY DO ŠKOLY
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Lyžařské helmy

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Nastavitelná velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

A na prvním místě je… lyžařská helma!

Co ochrání to nejcennější, co máte? Ano, správně – kvalitní lyžařská helma! Zde najdete velký výběr toho nejdůležitějšího chrániče, když přijde na vaši bezpečnost při zimních sportech.

Stále více lidí nosí lyžařské helmy, a snad i proto se na trhu objevují stále nové inovativní designy, které nabízejí větší komfort a odolnost helem. Nové technologie a stále lepší systém ochrany při nárazu jsou na denním pořádku, takže argument, že helma stejně nic nezachrání, už dávno neplatí a kvalitní ochrana hlavy se stonásobně vyplatí.

Helma na lyže vaši hlavu nejen ochrání při nárazu, ale také ji v chladném horském počasí udržuje v teple. A navíc vám nasazená helma dodává potřebnou jistotu, abyste mohli posouvat hranice svých lyžařských výkonů o trošičku dál!

Správně padnoucí helma na lyže

Správně nasazená přilba na lyže by měla dobře a pevně sedět na hlavě. Zda dobře sedí, nejlépe poznáte potřesením hlavou. Pokud se helma na hlavě nehýbe a nikam neposouvá, pak je vše v pořádku. Řemínky by vás ale samozřejmě neměly nikde tlačit nebo bránit hlavě v pohybu. Výrobci helem sdílí se svými zákazníky svá vlastní specifická doporučení pro výběr helem. Nezapomeňte proto se s danými doporučeními seznámit a při výběru helmy se jimi řídit!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky