×
Menu

Nafukovací paddleboard

  Filtr
Barvy
Značky
Délka
SUP - určení
Hmotnost uživatele

Dobré vědět

Nafukovací paddle boardy

Nafukovací paddleboard neboli iSUP mají tvrdý vnější obal, podobný skořepině laminátových SUPS, ale vyrobený z tvrzené a extra odolné gumy, a místo pevného jádra jsou plněné vzduchem. Takový design přináší četné výhody, co se týče transportu a skladování.

Nafukovací stand up paddle boardy (iSUP) jsou zhotovené z vrstev PVC plastu a miliónu tkaných vláken, které spojují nášlapnou stranu se spodkem desky. Jakmile je board nafouknutý, tato vlákna nabydou extrémní pevnost a sílu. Celkově je nafukovací paddle board lehčí než jeho celoplastová „hard“ varianta.

Nafukovací SUP lze použít všude, kde se používá tvrdý SUP - pro výlety po jezeře, po klidných mořských zátokách, pro rybaření, slunění nebo dokonce pro praktikování jógy.

Přestože mají nafukovací paddle boardy výborný výtlak a skvěle plní svou plovoucí funkci, doporučujeme je používat pouze na doporučené ploché vodě a nebo na hladinách s menšími vlnami.

Proč vybrat iSUP / nafukovací paddleboard?

  • Výhody iSUP obvykle ocení ti, kteří nemají dostatek skladovacího prostoru nebo vhodné vozidlo pro transport tvrdého a objemného SUP. Nafukovací variantu si oblíbili také začátečníci a příležitostní paddleboardisté.
  • Nafukovací paddle board ve své vyfouknuté formě nezabírá příliš mnoho místa. Lze ho dokonce přenášet v batohu na zádech. Proto je snadné s ním cestovat po celém světě a objevovat dokonalá místa pro paddleboarding.

Nabízíme celou řadu modelů nafukovacích stand up paddle boardů. Vybírat si můžete z různých designů a od různých značek, jako jsou Fanatic, STX a Ten Toes.

Nevíte si rady? Napište nám e-mail!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky