Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Nafukovací paddleboardy

  Filtr
Barvy
Značky
Délka
SUP - určení
Hmotnost uživatele

Dobré vědět

Co je stand-up paddle boarding?

Stand-up paddleboarding (SUP) nabízí zábavnou cestu jak se projet po hladině vody s přidaným benefitem v podobě zapojení celého těla. Vzpřímená pozice na prkně vám dává možnost vidět co je pod vodou. Tento sport je snadný na naučení a můžete také zkoušet surfovat malé vlny.

Z čeho jsou paddle boardy vyrobeny?

Jsou tu dva typy paddleboardů - pevné a nafukovací. Pevné paddle boardy, také znamé jako SUPy, jsou vyrobeny z pěnového jádra a obaleného obvykle ve skleněném vláknu, karbonovém vláknu a plastu. Namísto pěnového jádra, nafukovací paddleboardy využívají vzduchu k poskytnutí nadnosu a stability. Nafukovací paddleboardy jsou perfektní pro nezaujaté a začínající pádlovače, nebo ty s omezeným prostorem pro úschovu vybavení.

Výběr toho správného nafukovacího paddle boardu

Vaše váha a jezdecký styl určují, který z nafukovacích SUP boardů by jste měli koupit. Je důležité zvážit správnou délku a šířku prkna. Krátké boardy pod 10 stop jsou více obratné a hodí se převážně pro děti. Střední délka kolem 10 až 12 stop je perfektní pro běžné uživatele a začátečníky. Dlouhé SUPy se hodí především pro závody a cestování.

Nafukovací paddle boardy jsou obvykle šířky od pětadvaceti do šestadvaceti palců. Širší boardy se hodí pro větší osoby a ty, kteří chtějí převážet náklad. Užší SUP boardy jsou lepší pro menší uživatele a ty hledající rychlost.

Chtěli by jste vědět více o paddle boardingu a SUP boardech? Prohlédněte si náš návod jak vybrat SUP board.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky