Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Wakeboard vázání

  Filtr
Značky
Velikost boty

Vlastnosti wakeboard vázání

Na této stránce nabízíme celou řadu různých designů wakeboard vázání a wakeboard bot. Jaký typ si vybereš, záleží na tvém stylu jízdy a samozřejmě na specifických požadavcích tvých nohou. Každá značka ti nabízí trochu jiný design a vlastnosti, které se odvíjejí jak od tvaru bot, tak třeba od stylu dotahování botičky. Pro lepší orientaci ti zde nabízíme několik pravidel výběru optimálního wakeboard vázání a kompatibilních bot.

Flex

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba zvážit, když vybíráš pár bot a vázání pro svůj wakeboard, je flex. Ten může být buď velmi měkký nebo naopak tuhý. Jaký flex zvolíš záleží na tvých osobních preferencích a tvém jízdním stylu. Tužší boty lépe reagují na „příkazy“ jezdce a zpravidla poskytují větší oporu kotníku. Měkké a pružné boty umožňují více pružnosti a jsou skvělé pro začínající jezdce.

tvar

Při výběru perfektního wakeboard vázání a bot je klíčové zohlednit potřeby tvých nohou. Jaký je tvar tvých chodidel? Máš hubená, úzká chodidla nebo širokou plosku nohy? Vysoký nárt nebo ploché chodidlo? Všechny tyto faktory hrají při výběru optimální boty velkou roli.

velikost

Je-li to možné, doporučujeme ti změřit si nohy, aby ti dorazily boty té správné velikosti. Pokud se chceš řídit pouze svou obvyklou velikostí obuvi, pak doporučujeme objednat boty a vázání o ½ menší. Je totiž extrémně důležité, aby se pata v botě nenazvedávala a celé chodidlo bylo v botě pohodlně, ale pevně sevřené.

Dále je důležité zkoušet wakeboard boty a vázání s mokrýma nohama i botama. Pokud jsou suché, pěkně se při jejich nasazování zapotíš!

Vázání si musí rozumět s tvým boardem

Chceš-li mít jistotu, že zakoupené vázání je kompatibilní s tvým boardem, pak zvol jeden z následujích postupů. Nejjednodušší je koupit sadu vázání od stejného výrobce jako je značka tvého wakeboardu. Druhá možnost je ovětřit si, zda šrouby k vázání jsou klasické M6 metrické šrouby nebo ¼” šrouby.

Poslední možností je kontaktovat našeho wakeboard specialistu v našem týmu zákaznické podpory, který ti s výběrem rád pomůže.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky