Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Rychlobruslařské boty

Dobré vědět

Boty pro rychlobruslařské brusle - nádherně štíhlý vzhled

Boty pro rychlobruslařské brusle mají velice štíhlý a aerodynamický vzhled. Není pochyb, že jsou boty vyrobeny a optimalizovány pro vysokou rychlost. Některé z boty s nízkou manžetou vypadají spíše jako běžné boty než něco co by mělo být namontováno na rám s kolečky a mělo se prohánět rychlostí 60 km/h.

Je naprosto zásadní, aby boty pro rychlobruslařské brusle poskytovali skvělou oporu a perfektně seděli na noze. Jelikož jsou boty optimalizované prorychlost, tak byly odebrány položky jako jsou vložky a vysoká menžeta. Dokonce některé uhlíkové boty pro rychlobruslařské brusle mohou být i tepelně tvarovány pro nejlepší možné padnutí.

Pokud jsi nikdy dříve nezkoušel rychlobruslení nebo jsi zvyklý na klasické fitness brusle, pak možná bude minimum pohodlí menší překážkou. Obzvláště při delších tréninkových jízdách na silnici. Ale neboj se, nohy si rychle zvyknou na absenci opory kotníku a měkké vložky.

Powerslide = špičkové boty pro rychlobruslařské brusle

Nabízíme spousty různých bot pro rychlobruslařské brusle od Powerslide, což je dle našeho názoru nejlepší začka co se týče rychlobruslení. Pokud se podíváme na vysoce prestižní maratony jako například Berlínský maraton, pak téměř všichni jezdci mají brusle od Powerslide. Skořápka na většině bruslí Powerslide je vyrobena ze 100% uhlíku. Uhlík je velice lehký a zároveň velice odolný materiál, což je dokonalá kombinace pro rychlobruslařské brusle.

Na této stránce najdete rychlobruslařské brusle pro pány i dámy.

Dobré boty pro rychlobruslařské brusle jsou vyrobeny z uhlíku a mohou být tepelně tvarovatelné pro dokonalé padnutí. Můžeš také najít custom boty pro rychlobruslařské brusle vyrobené podle odlitku tvé nohy přesně pro tebe.

Návleky na boty

Nepřerušit svůj trénink s příchodem studeného podzimu a mrazivé zima je výzva, zejména jde-li o rychlostní bruslení na ledě či jízda na inline bruslích. Nohy začnou trpět vlhkem a chladem, což může zruinovat den, který jsi si vyhradil či vyhradila pro svůj oblíbený sport. Ale proč nechat počasí a teploměr rozhodovat o tom, zda můžu či nemůžu dělat, co mě baví nejvíc?

Návleky na boty poskytnou ochrannou vrstvu nohám před nepřízní počasí, a pokud chceš trénovat celoročně, nesmí ti ve výbavě chybět. Návleky, které nabízíme v této kategorii, jsou vyrobené z materiálů, které brání pronikání vody a větru dovnitř. Jednoduché řešení a máš nohy v teple!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky