Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Kiteboard vybavení

Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Opravte svůj kite za pár okamžiků

Kitesurfing je rychlý, adrenalinový vodní sport. Ačkoliv je vybavení vyrobeno z kvalitních, odolných materiálů, přijde čas kdy bude potřeba vyměnit, nebo opravit opotřebené vybavení. Je vhodné mít náhradní kiteboard vybavení a vždy mít s sebou nějaké náhradní díly pro potřebu náhlých oprav.

Typické kitesurfové vybavení, které najdete v této kategorii jsou produkty jako bladdery a sady na opravu. Mít s sebou náhradní ventil je rozhodně také doporučeno. Každý ventil se postupem času opotřebuje a začne ucházet, takže nezapomeňte mít nějaký v záloze.

Některé značky také nabízejí velkou sadu pro opravy, která obsahuje vše co by se vám mohlo hodit v užitečném boxu.


Jak funguje kite pumpa?

Nemusí to být ten nejzábavnější úkon, ale každý kite surfař musí nafouknout svůj kite před tím, než vyrazí do vody. Manuální pumpy jsou pořád nejběžnější, ale některé modely vám dají možnost přepnout mezi nafukování většího objemu, nízkým tlakem a malým objemem, vysokým tlakem.

Co se hodí zvážit při nákupu pumpy je koupit nějakou s měřičem tlaku, díky čemu budete přesně vědět na kolik PSI máte nafoukáno. Mimo to jsou pumpy často dodávány s různými šlahouny pro zajištění toho, že bude nějaký fungovat s vaším ventilem.

Pokud hledáte něco, v čem můžete všechno své vybavení převážet, koukněte se po surf bagu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky