×
Menu

Kiteboard díly

Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Oprav svůj kite za pár okamžiků

Kitesurfing nebo kiteboarding je velmi rychlý, adrenalinový sport. Kvalitní a velmi odolná výbava je proto klíčová. Ačkoliv se veškeré kitesurfing vybavení vyrábí jen z velmi kvalitních a extra odolných materiálů, dříve nebo později přijde čas na výměnu opotřebovaných dílů nebo na aktualizaci zastaralých kousků.

Není také špatný nápad nakoupit kiteboard díly již dnes a nečekat, až něco praskne. Kromě totálního bezvětří totiž není nic horšího, než dorazit k oceánu, moři či jiné vodní ploše s veškerým vybavením, vše vybalit, připravit a po pár minutách se vracet na břeh třeba kvůli zlomené ploutvičce. Možná tě zachrání místní kiteshop... pokud je otevřený a má právě ten potřebný díl na skladě. Ale zpravidla tě takové maléry s poškozeným materiálem připraví o celodenní zábavu na vodě.

V této kategorii najdeš najdeš různé popruhy a pásky, se kterými se lépe skáče. Stačí je umístit na prkno, zaháknout nohy a užívat si spiny a obraty. Dále systémy rychlého odstřelu draka a sady pro rychlou opravu, se kterými můžeš provést rychlou opravu tvé výbavy nebo vyměnit leash přímo na pláži.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky