×
Menu

Díly pro wakeboard

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Wakeboardové díly pro přizpůsobení vašeho nastavení

Délku a prohnutí wakeboardu nemůžete upravit, ale můžete přidat nebo změnit některé díly, které mohou změnit styl jízdy. Ploutve na wakeboard jsou nejzřetelnější volbou, pokud hledáte jiný zážitek z jízdy. Dodávají se v různých velikostech a tvarech a lze je připevnit na spodní část některých wakeboardů.

Wakeboardové příslušenství, jako jsou matice a šrouby, je skvělé mít v pohotovostní tašce, pokud během jízdy ztratíte několik dílů. Čas od času se mohou matice na wakeboardovém vázání uvolnit, takže několik náhradních dílů vás udrží na vodě déle. V této sekci najdete také různá wakeboardová lana, která se dodávají v různých délkách.

Měl bych na wakeboardu používat ploutve?

Wakeboard se při jízdě s ploutvemi a bez nich chová velmi odlišně. Největší výhodou ploutví na wakeboardu je, že vám dávají větší kontrolu nad prknem. Ploutve prořezávají vodu a poskytují lepší přilnavost při zatáčení a vyvažování. Proto se ploutve doporučují pro wakeboardisty, kteří se teprve učí základy. Jízda bez ploutví vede k mnohem hravějšímu a živějšímu pocitu a lze na ní provádět větší množství wakeboardových triků. Překážky, které se nacházejí v cable parcích, jako jsou kickery, boxy a raily, byste měli zkoušet bez ploutví.

Nezapomeňte na sebe při jízdě na wakeboardu dávat pozor a používat vhodnou ochranu. Chcete-li zůstat v bezpečí, podívejte se na naši kolekci Chrániče pro vodní sporty.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky