šťastný s. Valentýn
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Díly pro wakeboard

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Perfektní pro tvůj OSOBNÍ wakeboard

Rozhodně si nechceš pokazit den na vodě, protože ti chybí nějaký klíčový šroubek, matička nebo náhradní ploutvička. Takové nehody totiž zpravidla zruinují tvůj volný den a pošlou tě domů příliš brzo.

Štěstí přeje připraveným. Pokud si chceš den užít za všech okolností, doporučujeme vozit s sebou náhradní díly a příslušenství pro wakeboard. Vše, co by se ti mohlo hodit, najdeš právě v této kategorii.

Najdeš zde také ploutvičky, ačkoliv ty až tak zásadní při wakeboardingu nejsou. Ale přinášejí pár výhod při přejezdech z railu na rail. Zvyšují ovladatelnost prkna a jsou nejlepší prevencí ztráty kontroly a pádu.

Většina wakeboardistů nicméně preferuje jízdu bez ploutvičky, zejména pokud se soustředí na triky a slidy na boxech a railech, na kterých se ploutvičky mohou zasekávat nebo dokonce zlomit. Jen musí počítat s tím, že jízda bez ploutvičky je trochu jako jet autem po ledovce. Stále můžeš řídit nebo v tomto případě vést své prkno opatrně přes kluzký povrch a zachovat si potřebnou míru kontroly. Při agresivní a rychlé jízdě je nicméně velmi obtížně kontrolovat, co se děje pod tvýma nohama.

Ploutvička má velký vliv na kvalitu celkového zážitku z jízdy. Ploutvička změní charakter jízdy i pocity jezdce. Pokud ti tvé prkno připadá příliš rychlé a prozatím ploutvičku nemá, pak ho můžeš transformovat přidáním správného typu ploutvičky a získat pocit větší kontroly.

Pokud si chceš nějak specificky upravit nebo přizpůsobit své prkno, napiš nám a my ti rádi poradíme s výběrem ideální ploutvičky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky