×
Menu

Boty na Aggressive brusle

Dobré vědět

Všechny naše boty pro aggressive brusle a rámy sedí dokonale

Sedí bota na rám? To je otázka na kterou se při sestavování vlastní aggressive brusle zde na SkatePro nebudeš muset ptát. V této kategorii najdeš naší nabídku bot na aggressive brusle a všechny z nich jsou UFS kompatibilní, což jednoduše znamená, že sedí na většinu nejběžnějších standardů na trhu.

Jednou z výhod nákupu čistě aggressive boty je možnost vytvoření vlastní unikátní aggressive online brusle. Pokud začneš botou, můžeš pak svou aggressive brusli vyladit rámem, ložisky i kolečky vlastního výběru. Pokud už máš kolečkové aggressive brusle, můžeš jejich součásti využít pro nové brusle a ušetřit si tak výdaje.

V této sekci najdeš i některé boty, které nejsou v naší sekci kompletních aggressive bruslí. To je z důvodu, že jsou některé boty vyrobeny v omezeném počtu a výrobce chce, aby je zákazník využil pro svou dokonalou osobní sestavu a vyladil přesně podle svých požadavků.

Nabízíme širokou nabídku bot pro aggressive brusle od řady různých výrobců. V současnosti je jednou z nejoblíběnějších bot v této sekci V13 od Val, což je redesign ikonického modelu Majestic12 od Roces, které pomáhali určovat směr aggressive bruslení v 90. letech.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky